Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Václav Mertin: Výchovné maličkosti

Učebnice/Odborná literatura

Václav Mertin: Výchovné maličkosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Průvodce výchovou dítěte do 12 let Rodiče poskytují dětem nejvýznamnější výchovné a vzdělávací prostředí, jejich vliv bývá většinou nejvýraznější a hlavně velmi trvalý. K tomu, aby rodiče mohli plnit svou nezastupitelnou úlohu ku prospěchu dítěte, potřebují se v dítěti lépe vyznat a porozumět mu, chápat jeho potřeby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Výchovné maličkosti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Václav Mertin: Výchovné maličkosti koupíte i tady

Specifikace Václav Mertin: Výchovné maličkosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 221 Kč

Kniha Výchovné maličkosti zprostředkovává pohled zkušeného dětského psychologa Václava Mertina na řadu situací, s nimiž se rodiče při výchově dítěte musí vypořádat. Rodiče poskytují dětem nejvýzna ... a dál?

Produkt Václav Mertin: Výchovné maličkosti

Václav Mertin: Výchovné maličkosti - parametry

Název produktu: Václav Mertin: Výchovné maličkosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 221 Kč
Maximální cena: 356 Kč
Ušetríte až: 135 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Průvodce výchovou dítěte do 12 let Rodiče poskytují dětem nejvýznamnější výchovné a vzdělávací prostředí, jejich vliv bývá většinou nejvýraznější a hlavně velmi trvalý. K tomu, aby rodiče mohli plnit svou nezastupitelnou úlohu ku prospěchu dítěte, potřebují se v dítěti lépe vyznat a porozumět mu, chápat jeho potřeby a možnosti. Kniha zprostředkovává pohled zkušeného dětského psychologa na řadu situací, s nimiž se rodiče při výchově dítěte musí vypořádat. Autor postupuje chronologicky – od přípravy na narození dítěte do mladšího školního věku. Nedává konkrétní návody, ale poskytuje rady a doporučení, které vycházejí z vývojové a pedagogické psychologie. PhDr. Václav Mertin působí na katedře psychologie FF UK a také v Pražské pedagogicko-psychologické poradně. Specializuje se na dětskou psychologii – výchova, školní problematika, poruchy učení a chování dětí aj. Je autorem řady odborných i populárních publikací. V Portálu vyšly Individuální vzdělávací program (1995), Psychologie pro učitelky mateřské školy (s Ilonou Gillernovou, od r. 2003 již pět vydání), Hry pomáhají s problémy (se Zdeňkem Šimanovským, od r. 1996 již šest vydání). (průvodce výchovou dítěte do 12 let) Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.