Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Václav Mertin a: Problémy s chováním ve škole - jak na ně (Individuální výchovný plán) (E-KNIHA)

Učebnice/Odborná literatura

Václav Mertin a: Problémy s chováním ve škole - jak na ně (Individuální výchovný plán) (E-KNIHA)

Hodnocení: 1x
  • 4

Problémy s chováním ve škole – jak na ně - Václav Mertin. Kniha je určena zejména pro učitele základních škol. Věnuje se tématu prevence a intervence u žáků s problémy v chování. Zabývá se tradičními výchovnými přístupy rodiny i školy, zdravotnickými klasifikačními schématy se zaměřením na poruchy chování i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Václav Mertin a: Problémy s chováním ve škole - jak na ně (Individuální výchovný plán) (E-KNIHA)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 235 Kč

Problémy s chováním ve škole – jak na ně - Václav Mertin Kniha je určena zejména pro učitele základních škol. Věnuje se tématu prevence a intervence u žáků s problémy v chování. Zabývá se tradičními výchovnými přístupy rodiny i školy, zdravotnickými klasifikačními schématy se zaměřením na poruchy chování i tradičními edukačními cíli u dětí. Přestože těžiště knihy tvoří zdůvodnění změn přístupů učitelů k výchovným otázkám, pokládali autoři za nutné vysvětlit proměny cílů edukace u dětí, odlišný způsob uvažování o » ... a dál?

Produkt Václav Mertin a: Problémy s chováním ve škole - jak na ně (Individuální výchovný plán) (E-KNIHA)

Václav Mertin a: Problémy s chováním ve škole - jak na ně (Individuální výchovný plán) (E-KNIHA) - parametry

Název produktu: Václav Mertin a: Problémy s chováním ve škole - jak na ně (Individuální výchovný plán) (E-KNIHA)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 235 Kč
Maximální cena: 290 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Problémy s chováním ve škole – jak na ně - Václav Mertin. Kniha je určena zejména pro učitele základních škol. Věnuje se tématu prevence a intervence u žáků s problémy v chování. Zabývá se tradičními výchovnými přístupy rodiny i školy, zdravotnickými klasifikačními schématy se zaměřením na poruchy chování i tradičními edukačními cíli u dětí. Přestože těžiště knihy tvoří zdůvodnění změn přístupů učitelů k výchovným otázkám, pokládali autoři za nutné vysvětlit proměny cílů edukace u dětí, odlišný způsob uvažování o problémech s chováním i novější přístupy diagnostiky. Podstatné kapitoly se věnují způsobům, jak pracovat se třídou, s rodinou i jednotlivým žákem, aby jeho chování bylo v souladu s požadavky efektivního vzdělávání. Nezanedbatelná je také otázka možností, které dávají právní předpisy při vymáhání slušného chování žáků i spolupráce rodiny se školou při plnění společných cílů. Stručné kapitoly upozorňují na využití dalších institucí, které mají za úkol pomáhat škole a rodině. Čtvrtá část knihy se věnuje samotnému konceptu Individuálního výchovného plánu. Upozorňuje na úskalí, která jsou spojena s jeho vznikem i naplňováním, uvádí možné příklady jeho realizace u některých problémů a návrh formuláře pro zápis jednání. Závěr publikace obsahuje dílčí zkušenosti s Individuálním výchovným plánem v zahraničí. Problémy s chováním ve škole – jak na ně - Václav Mertin od nakladatelství v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Problémy s chováním ve škole – jak na ně (Individuální výchovný plán) - V. Mertin;L. Krejčová;M. Pekárková;P. Dosoudil;D. Čáp;A. Beranová;T. Feřtek. Publikace: Problémy s chováním ve škole – jak na ně (Individuální výchovný plán) - V. Mertin;L. Krejčová;M. Pekárková;P. Dosoudil;D. Čáp;A. Beranová;T. Feřtek. Kniha,2013


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.