Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Václav Klaus: Evropa Václava Klause

Učebnice/Odborná literatura

Václav Klaus: Evropa Václava Klause

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Evropa Václava Klause - 2. přeprac. vydání, v EMG 1. vyd. - Václav Klaus. Kniha s názvem Evropa Václava Klause je v mnohém podobná už zhruba tři roky staré publikaci Evropa pohledem politika, pohledem ekonoma. "Půjde o značně inovované vydání, rozšířené o dobu těsně před prezidentstvím a první ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.69444
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Václav Klaus: Evropa Václava Klause

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 135 Kč

Autor : Václav Klaus, Kniha s názvem Evropa Václava Klause je v mnohém podobná už zhruba tři roky staré publikaci Evropa pohledem politika, pohledem ekonoma. "Půjde o značně inovované vydání, rozšířené o dobu těsně před prezidentstvím a první prezidentský rok. Jsou v ní též články, které nebyly u nás publikovány, vystoupení na konferencích či zahraničních seminářích," řekl Klausův tajemník Ladislav Jakl. V článcích zaznívá kritika na adresu poměrů v Unii, ale i pochvala toho, co je na integraci dobré. » ... a dál?

Produkt Václav Klaus: Evropa Václava Klause

Václav Klaus: Evropa Václava Klause - parametry

Název produktu: Václav Klaus: Evropa Václava Klause
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Evropa Václava Klause - 2. přeprac. vydání, v EMG 1. vyd. - Václav Klaus. Kniha s názvem Evropa Václava Klause je v mnohém podobná už zhruba tři roky staré publikaci Evropa pohledem politika, pohledem ekonoma. "Půjde o značně inovované vydání, rozšířené o dobu těsně před prezidentstvím a první prezidentský rok. Jsou v ní též články, které nebyly u nás publikovány, vystoupení na konferencích či zahraničních seminářích," řekl Klausův tajemník Ladislav Jakl. V článcích zaznívá kritika na adresu poměrů v Unii, ale i pochvala toho, co je na integraci dobré. "Není to žádný sborník sebraných věcí, je to vzájemně propojené a rozdělené do několika oddílů, aby čtenář mohl zjistit prezidentovy skutečné názory na dějinný okamžik, kterým vstup do Unie je," doplnil ředitel tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky Petr Hájek.Ukázka z textuObčanům České republiky jsem jako hlava státu a jako člověk zasvěcený do problematiky svými opakovanými vystoupeními poctivě říkal, že nehlasujeme o vstupu do rajské zahrady, ale do společenství, v němž jednotlivé země zcela legitimně prosazují své zájmy, a že proto nesmí převládnout očekávání, že vstupem do EU za nás někdo bude řešit naše vlastní problémy. (červen 2003)Předkládaný návrh evropské ústavy znamená radikální krok, překročení Rubikonu, po němž už v Evropě nebudou existovat suverénní státy se svými plnoprávnými vládami a s parlamenty, zastupujícími legitimní zájmy svých občanů, ale zůstane stát jediný. O základních věcech v něm bude rozhodovat vzdálená "federální vláda" v Bruselu.Máme právo k tomu říci své ano nebo ne. ... Případným přijetím návrhu evropské ústavy se výrazně oslabí evropská demokracie, prohloubí "demokratický deficit", existující u všech dosud známých nadnárodních struktur, ztratí se výhody národního státu. (září 2003) Publikace: Evropa Václava Klause - 2. přeprac. vydání, v EMG 1. vyd. - Václav Klaus. Václav KlausKnižní klub 2004Kniha, čeština, 210 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.