MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Václav Horčička, Martin Kovář: Dějiny evropské integrace II.

Knihy naučná literatura

Václav Horčička, Martin Kovář: Dějiny evropské integrace II.

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072547418

Integrace našeho kontinentu, probíhající déle než padesát let, je velmi dynamický proces, který má značný vliv na svět, jenž nás obklopuje. Přejeme si žít v Evropě ovládané duchem nadnárodní spolupráce, anebo klademe důraz na osvědčené hodnoty samostatné národní a státní existence? Jsme-li stoupenci sjednocené ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73877

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Václav Horčička, Martin Kovář: Dějiny evropské integrace II.

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 143 Kč

Integrace našeho kontinentu, probíhající déle než padesát let, je velmi dynamický proces, který má značný vliv na svět, jenž nás obklopuje. Přejeme si žít v Evropě ovládané duchem nadnárodní spolupráce, anebo klademe důraz na osvědčené hodnoty samostatné národní a státní existence? Jsme-li stoupenci sjednocené Evropy, jakou podobu by měla mít? Odpovědi na tyto otázky hledáme podobně, jako je hledaly minulé generace obyvatel našeho kontinentu. Dobové souvislosti se ovšem mění. Zatímco na počátku 50. let se Evropané » ... a dál?

Produkt Václav Horčička, Martin Kovář: Dějiny evropské integrace II.

Výrobek Václav Horčička, Martin Kovář: Dějiny evropské integrace II. neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty.

Václav Horčička, Martin Kovář: Dějiny evropské integrace II. - parametry

Název produktu: Václav Horčička, Martin Kovář: Dějiny evropské integrace II.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 143 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Integrace našeho kontinentu, probíhající déle než padesát let, je velmi dynamický proces, který má značný vliv na svět, jenž nás obklopuje. Přejeme si žít v Evropě ovládané duchem nadnárodní spolupráce, anebo klademe důraz na osvědčené hodnoty samostatné národní a státní existence? Jsme-li stoupenci sjednocené Evropy, jakou podobu by měla mít? Odpovědi na tyto otázky hledáme podobně, jako je hledaly minulé generace obyvatel našeho kontinentu. Dobové souvislosti se ovšem mění. Zatímco na počátku 50. let se Evropané takto ptali v atmosféře stupňující se studené války, dnes máme co do činění s rostoucí hrozbou terorismu; kromě toho se musíme vyrovnávat s výzvami, jež přináší pokračující proces globalizace. Druhý svazek Dějin evropské integrace je věnován vývoji evropské spolupráce od počátku 60. let do současnosti. Toto období je ohraničeno dvěma mezníky – zahájením činnosti přímého předchůdce dnešní Evropské unie, tj. Evropského hospodářského společenství, na přelomu 50. a 60. let, a aktuální

snahou o prosazení Smlouvy o Evropské ústavě jako nového právního dokumentu, upravujícího podobu a činnost EU. Na často velmi složité otázky vyplývající z textu autoři nenabízejí autoritativní odpověď; šlo jim zejména o to poskytnout pomoc při hledání důležitých informací a při formulování vlastního stanoviska. Dějiny evropské integrace II. - Václav Horčička, Martin Kovář od authora Václav Horčička, Martin Kovář a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Autor: Martin Kovář; Václav HorčičkaEdice: Dějiny do kapsyRok vydání­: 2006Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 80-7254-741-0Počet stran: 160Rozměry: 165,0 x 110,0 x 10,0 Autor : Martin Kovář, Václav Horčička, Druh sortimentu : Kniha, Dějiny evropské integrace II, Jazyk : Čeština, Počet stran : 160 2006. Kniha obsahuje základní informace o imunitní


Přidat recenzi pro Václav Horčička, Martin Kovář: Dějiny evropské integrace II.

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.