Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Václav Havel: Hry

Knihy

Václav Havel: Hry

Hodnocení: 0x
  • 4

Autor : Václav Havel, Pokračujíc v linii vydávání dramatických textů představuje nyní Česká knižnice hry Václava Havla (1936–2011), které tvoří pomyslné vrcholy jeho dramatického díla: Zahradní slavnost (1963), Vyrozumění (1965), Ztížená možnost soustředění (1968), Žebrácká opera (1972), Audience, Vernisáž (1975), ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.98693
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Hry
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Václav Havel: Hry koupíte i tady

Specifikace Václav Havel: Hry

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 199 Kč

Kniha – Soubor her Václava Havla napsaných v raném tvůrčím období i v době disentu – autor Václav Havel, 544 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Soubor her Václava Havla, napsaných v raném tvůrčím období i v době disentuReprezentativní soubor her Václava Havla (1936—2011) zastupuje v České knižnici nejen disidentskou tvorbu coby platformu pro vytyčování závažných společenských a politických otázek současnosti i budoucnosti.Zvolená koncepce svazku představuje Havlovu tvorbu v jejích čtenářsky i divácky » ... a dál?

Produkt Václav Havel: Hry

Václav Havel: Hry - parametry

Název produktu: Václav Havel: Hry
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 190 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Václav Havel, Pokračujíc v linii vydávání dramatických textů představuje nyní Česká knižnice hry Václava Havla (1936–2011), které tvoří pomyslné vrcholy jeho dramatického díla: Zahradní slavnost (1963), Vyrozumění (1965), Ztížená možnost soustředění (1968), Žebrácká opera (1972), Audience, Vernisáž (1975), Largo desolato (1984) a Pokoušení (1985). V těchto hrách Havel konstituuje, rozvíjí a brilantně obměňuje svůj groteskně-satirický dramatický rukopis, vyrůstající z kritiky totalitní ideologie 50. a 60. let a postupně do sebe vstřebávající také myšlení disidentské, formující se v dekádách následujících. Svazek edičně připravila Lenka Jungmannová, která v závěrečném komentáři sleduje nejen genezi jednotlivých her, jejich ohlasy a kritickou recepci, ale i jejich publikační a inscenační život. Druh sortimentu : Kniha, Hry, Jazyk : Čeština, Počet stran : 560 Kniha – Soubor her Václava Havla napsaných v raném tvůrčím období i v době disentu – autor Václav Havel, 544 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Soubor her Václava Havla, napsaných v raném tvůrčím období i v době disentuReprezentativní soubor her Václava Havla (1936—2011) zastupuje v České knižnici nejen disidentskou tvorbu coby platformu pro vytyčování závažných společenských a politických otázek současnosti i budoucnosti.Zvolená koncepce svazku představuje Havlovu tvorbu v jejích čtenářsky i divácky oblíbených, dnes už klasických dílech, proslulých úspěšnými jevištními realizacemi na domácích i zahraničních scénách.Z autorova raného tvůrčího období přináší: Zahradní slavnostVyrozuměníZtížená možnost soustředěníNásledují hry z doby disentu: Žebrácká operaAudienceVernisážLargo desolatoPokoušení


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.