Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Václav Hána: Hypopituitarismus a diabetes insipidus centralis

Knihy naučná literatura

Václav Hána: Hypopituitarismus a diabetes insipidus centralis

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Hypopituitarismus a diabetes insipidus centralis - Václav Hána. Snížená nebo zvýšená sekrece hormonů hypofýzy zasahuje do celé řady metabolických dějů v organismu a její kompletní výpadek je neslučitelný se životem. Onemocnění hypotalamu a hypofýzy představují závažná onemocnění, ale v převážné většině případů se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hypopituitarismus a dia..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Václav Hána: Hypopituitarismus a diabetes insipidus centralis koupíte i tady

Specifikace Václav Hána: Hypopituitarismus a diabetes insipidus centralis

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 116 Kč

Snížená nebo zvýšená sekrece hormonů hypofýzy zasahuje do celé řady metabolických dějů v organismu a její kompletní výpadek je neslučitelný se životem. Onemocnění hypotalamu a hypofýzy představují záv ... a dál?

Produkt Václav Hána: Hypopituitarismus a diabetes insipidus centralis

Václav Hána: Hypopituitarismus a diabetes insipidus centralis - parametry

Název produktu: Václav Hána: Hypopituitarismus a diabetes insipidus centralis
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Hypopituitarismus a diabetes insipidus centralis - Václav Hána. Snížená nebo zvýšená sekrece hormonů hypofýzy zasahuje do celé řady metabolických dějů v organismu a její kompletní výpadek je neslučitelný se životem. Onemocnění hypotalamu a hypofýzy představují závažná onemocnění, ale v převážné většině případů se jedná o nezhoubná a léčitelná onemocnění. Následkem onemocnění této vitálně důležité oblasti organismu bývá často porucha sekrece hypofyzárních hormonů. Správně vedená léčba základního onemocnění a optimálně nastavená substituční léčba umožňuje ve většině případů pacienty vrátit do plnohodnotného života. Moderní endokrinologie má k dispozici substituční léčbu všemi potřebnými hormony hypofýzy. Kdy pomyslet na nedostatek hypofyzárních hormonů, jak ho diagnostikovat, jak správně nastavit substituční léčbu a poukázat na interakce mezi hormony si klade za cíl tato knížka. Cílem je též upozornit na novější preparáty v substituční léčbě. Péče o pacienty s postižením hypotalamo–hypofyzární jednotky vyžaduje interdisciplinární spolupráci. Publikace je určena zejména endokrinologům a internistům, případně neurologům, oftalmologům, neurochirurgům nebo radioterapeutům. Hypopituitarismus a diabetes insipidus centralis - Václav Hána od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Souborné zpracování farmakologie, klinické farmakologie s nezbytnými informacemi z klinické mikrobiologie chinolonových antiinfektiv na úrovni současných znalostí ve formě monografie, česká odborná literatura až dosud postrádala. Fluorochinolony s rozšířeným spektrem představují naději účinné protibakteriální léčby nejméně pro první desetiletí třetího tisíciletí. (průvodce ošetřujícího lékaře)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.