Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Václav Benda, Ladislav Pitner: Daň z přidané hodnoty s komentářem k 1. 1. 2015

Učebnice/Odborná literatura

Václav Benda, Ladislav Pitner: Daň z přidané hodnoty s komentářem k 1. 1. 2015

Hodnocení: 1x
  • 4

Daň z přidané hodnoty s komentářem k 1. 1. 2015 - Václav Benda. V 9. vydání byly zohledněny změny provedené novelizacemi zákona o DPH projednávanými a schválenými v průběhu roku 2014, především vyplývajícími ze tří novel zákona o DPH. Novely zákona o DPH platné pro rok 2015 V publikaci jsou podrobně rozebrány veškeré ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89133
skladem

Jaké má kniha
Daň z přidané hodnoty s..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Václav Benda, Ladislav Pitner: Daň z přidané hodnoty s komentářem k 1. 1. 2015 koupíte i tady

Specifikace Václav Benda, Ladislav Pitner: Daň z přidané hodnoty s komentářem k 1. 1. 2015

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 565 Kč

V 9. vydání byly zohledněny změny provedené novelizacemi zákona o DPH projednávanými a schválenými v průběhu roku 2014, především vyplývajícími ze tří novel zákona o DPH. ... a dál?

Produkt Václav Benda, Ladislav Pitner: Daň z přidané hodnoty s komentářem k 1. 1. 2015

Václav Benda, Ladislav Pitner: Daň z přidané hodnoty s komentářem k 1. 1. 2015 - parametry

Název produktu: Václav Benda, Ladislav Pitner: Daň z přidané hodnoty s komentářem k 1. 1. 2015
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 565 Kč
Maximální cena: 649 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Daň z přidané hodnoty s komentářem k 1. 1. 2015 - Václav Benda. V 9. vydání byly zohledněny změny provedené novelizacemi zákona o DPH projednávanými a schválenými v průběhu roku 2014, především vyplývajícími ze tří novel zákona o DPH. Novely zákona o DPH platné pro rok 2015 V publikaci jsou podrobně rozebrány veškeré změny přinesené zmíněnými třemi novelami zákona o DPH – tzv. implementační novelou (změny na základě směrnic a nařízení EU), tzv. sazbovou novelou (zavedení druhé snížené sazby daně – 10 % a změny související) a tzv. řádnou novelou (obsahující např. rozšíření režimu přenesení daňové povinnosti – reverse charge, změny ve zdanění resp. osvobození od daně u nemovitých věcí, zavedení kontrolního hlášení atd.). Komentář obsahuje také výklad k nařízení vlády č. 361/2014 Sb. k položkám, na které se v roce 2015 uplatňuje reverse- charge. Text publikace zahrnuje také komentář ke změnám souvisejícím s rekodifikací práva od 1. 1. 2014. Způsob zpracování publikace: znění zákona, výklad i příklady Komentář je stejně jako u předcházejících vydání zaměřen na praktickou aplikaci příslušných ustanovení zákona o DPH a tomu jsou přizpůsobeny i praktické příklady, které by měly přispět ke správnému pochopení příslušných ustanovení. V jediné publikaci se dostává čtenářům do rukou jednak úplné znění zákona o DPH s navazujícím komentářem a odkazy na související ustanovení a jednak přehled vybraných aktuálně platných informací, stanovisek a sdělení Ministerstva financí k uplatňování DPH. Daň z přidané hodnoty s komentářem k 1. 1. 2015 - Václav Benda od nakladatelství Anag v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Ladislav Pitner; Václav BendaANAG 2015Kniha, čeština, 696 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.