Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Václav Benda: Daň z přidané hodnoty 2009

Učebnice/Odborná literatura

Václav Benda: Daň z přidané hodnoty 2009

Hodnocení: 1x
 • 4

Praktický výklad problematiky daně z přidané hodnoty dle právního stavu k 1. 1. 2009. Naleznete zde vysvětlení všech pojmů a principů DPH, jako je určení místa plnění, identifikace daňových subjektů, datum uskutečnění zdanitelného plnění, vystavování či oprava daňových dokladů, sazby a výpočet DPH, uplatňování daně ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Václav Benda: Daň z přidané hodnoty 2009

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 189 Kč

Praktický výklad problematiky daně z přidané hodnoty dle právního stavu k 1. 1. 2009. Naleznete zde vysvětlení všech pojmů a principů DPH, jako je určení místa plnění, identifikace daňových subjektů, datum uskutečnění zdanitelného plnění, vystavování či oprava daňových dokladů, sazby a výpočet DPH, uplatňování daně při tuzemských zdanitelných plněních, při intrakomunitárních dodávkách zboží a služeb, při dovozu a vývozu, dále postup v případě osvobození od daně či u zvláštních režimů. Součástí výkladu je vyplněný » ... a dál?

Produkt Václav Benda: Daň z přidané hodnoty 2009

Václav Benda: Daň z přidané hodnoty 2009 - parametry

Název produktu: Václav Benda: Daň z přidané hodnoty 2009
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Praktický výklad problematiky daně z přidané hodnoty dle právního stavu k 1. 1. 2009. Naleznete zde vysvětlení všech pojmů a principů DPH, jako je určení místa plnění, identifikace daňových subjektů, datum uskutečnění zdanitelného plnění, vystavování či oprava daňových dokladů, sazby a výpočet DPH, uplatňování daně při tuzemských zdanitelných plněních, při intrakomunitárních dodávkách zboží a služeb, při dovozu a vývozu, dále postup v případě osvobození od daně či u zvláštních režimů. Součástí výkladu je vyplněný vzor přiznání a souhrnného hlášení k DPH a aktuální znění příloh k zákonu o DPH. Pomocí našeho výkladu:
 • získáte komplexní přehled v oblasti DPH
 • snadno naleznete požadované informace z několika pohledů a odkazy na související právní úpravu
 • zjistíte jak správně postupovat při řešení běžných daňových problémů
 • ověříte si správnost vašich postupů na konkrétních příkladech z praxe
 • vyvarujete se chyb, kterých se můžete v běžné praxi dopouštět
 • snadno vyplníte daňová přiznání podle konkrétních příkladů
 • pravidelně budete informováni o případné aktualizaci obsažených textů Edice: MERITUM - ASPI - Jazyk: CZ - 164 str. - ISBN: 978-80-7357-426-0 - Kniha

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.