Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen V dobré kondici i po šedesátce

Knihy naučná literatura

V dobré kondici i po šedesátce

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: V dobré kondici i po šedesátce-Cviky pro radost, ohebnost a sílu - Cviky pro radost, ohebnost a sílu - Karla Tománková;Marta Muchová;Hana Janošková;Marie Blahutková. Nikdy nejste příliš staří na to, abyste se díky přiměřenému pohybu nemohli cítit lépe! Kniha plná návodů na přiměřené cviky pro starší ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
V dobré kondici i po še..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? V dobré kondici i po šedesátce koupíte i tady

Specifikace V dobré kondici i po šedesátce

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 173 Kč

Pokud se vám blíží šedesátka, nepřestávejte s pohybem, ani se nebojte s pohybem začít! Nikdy nebudete příliš staří na to, abyste se díky pohybu nemohli cítit lépe. V knize naleznete sestavy cvičení na ... a dál?

Produkt V dobré kondici i po šedesátce

V dobré kondici i po šedesátce - parametry

Název produktu: V dobré kondici i po šedesátce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 173 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: V dobré kondici i po šedesátce-Cviky pro radost, ohebnost a sílu - Cviky pro radost, ohebnost a sílu - Karla Tománková;Marta Muchová;Hana Janošková;Marie Blahutková. Nikdy nejste příliš staří na to, abyste se díky přiměřenému pohybu nemohli cítit lépe! Kniha plná návodů na přiměřené cviky pro starší generaci, doplněná stovkami fotografií. Nevadí, pokud jste dříve necvičili – autorky poradí, jak se pomalu a bezpečně rozpohybovat. Odpovídající pohybové aktivity vám pomohou vypadat a cítit se mladší a zůstat déle aktivní a soběstační, snížit riziko různých chorob typických pro zralý věk, a tudíž také snížit četnost návštěv lékaře a zbytečné užívání léků. Pravidelné cvičení uvedené v této knize vám pomůže v budování svalové síly a vytrvalosti, zpomalí ztráty kostní hmoty, zlepší rovnováhu (sníží riziko pádu) a především přispěje k pocitu „cítit se dobře“ co nejdéle. V této knize vám autorky také poskytují informace o úskalí zralého věku pro pohybový aparát, jako jsou osteoporóza, artróza, sarkopenie, ale hlavně vám ukážou cestu, jak se s nimi vyrovnávat: - Čím můžete přispět ke zlepšení hustoty kostní tkáně a snížení následků osteoporózy. - Co je třeba udělat pro nárůst svalové hmoty a síly, stejně jako zlepšení svalové rovnováhy a kontroly nad pohybem. - Jak vybudovat pevný střed těla. - Jak předcházet pádům. - Jak zmírnit následky stresů a úzkostí. Cviky jsou rozděleny do následujících skupin: - Cvičení společně s vnukem batolecího, předškolního a školního věku – zažijete nejen pohyb, ale i radost ze života a posilování vzájemných vztahů - Cvičení na velkém míči - Cvičení s malým míčem (overballem) - Cvičení s ručníkem - Cvičení s činkami Autorky se profesionálně věnují cvičení a tělovýchově a v této knize využívají nejmodernější poznatky z oboru rehabilitace a péče o seniory. Publikace: V dobré kondici i po šedesátce-Cviky pro radost, ohebnost a sílu - Cviky pro radost, ohebnost a sílu - Karla Tománková;Marta Muchová;Hana Janošková;Marie Blahutková. V dobré kondici i po šedesátce – Karla Tománková, Marta Muchová, Hana Janošková, Marie Blahutková Pokud se vám blíží šedesátka, nepřestávejte s pohybem, ani se nebojte s pohybem začít! Nikdy nebudete příliš staří na to, abyste se díky pohybu nemohli cítit lépe. V knize naleznete sestavy cvičení na doma, s pomůckami i bez nich - s ručníkem, činkami, malým či velkým míčem, ale také s vnoučetem! Cviky jsou sestaveny podle nejmodernějších poznatků z oboru rehabilitace a péče o seniory, takže jsou šetrné vůči vašemu zdraví, ale nejefektivnějším způsobem udrží vaše tělo pružné a silné i do vysokého věku. rozměr: 167x225 mm vazba: brožovaná, šitá nitmi počet stránek: 152 určeno: sport a fitness, senioři, zdraví pro každého


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.