Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen ÚZ č. 801 - Katalog prací ve veřejných službách a správě

Učebnice/Odborná literatura

ÚZ č. 801 - Katalog prací ve veřejných službách a správě

Hodnocení: 6x
  • 3.16667

ÚZ č. 801 - Katalog prací ve veřejných službách a správě - ÚZ - úplná znění předpisů. Nové téma edice ÚZ obsahuje katalog prací pro zaměstnance obcí, krajů a státu, příspěvkové organizace, školské právnické osoby a veřejná nezisková ústavní zdravotnická zařízení. Katalog se týká zaměstnanců, jimž je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82804

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ÚZ č. 801 - Katalog prací ve veřejných službách a správě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 62 Kč

Publikace obsahuje katalog prací pro zaměstnance obcí, krajů a státu, příspěvkové organizace, školské právnické osoby a veřejná nezisková ústavní zdravotnická zařízení. Katalog se týká zaměstnanců, jimž je za práci poskytován plat; stanoví zařazení prací do platových tříd podle jejich složitosti, odpovědnosti a namáhavosti a člení je podle druhu do povolání. Dále jsou v publikaci vybraná ustanovení zákoníku práce vztahující se k platu. Obsah publikace:Zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce (vybraná ustanovení) » ... a dál?

Produkt ÚZ č. 801 - Katalog prací ve veřejných službách a správě

ÚZ č. 801 - Katalog prací ve veřejných službách a správě - parametry

Název produktu: ÚZ č. 801 - Katalog prací ve veřejných službách a správě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 62 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

ÚZ č. 801 - Katalog prací ve veřejných službách a správě - ÚZ - úplná znění předpisů. Nové téma edice ÚZ obsahuje katalog prací pro zaměstnance obcí, krajů astátu, příspěvkové organizace, školské právnické osoby aveřejná nezisková ústavní zdravotnická zařízení. Katalog se týká zaměstnanců, jimž je za práci poskytován plat; stanoví zařazení prací do platových tříd podle jejich složitosti, odpovědnosti anamáhavosti ačlení je podle druhu do povolání. Dále jsou vpublikaci vybraná ustanovení zákoníku práce vztahující se kplatu.n Související publikace: Cestovní náhrady, mzdy aplaty Zákoník práce ÚZ č. 801 - Katalog prací ve veřejných službách a správě - ÚZ - úplná znění předpisů od nakladatelství v kategorii | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz , Druh sortimentu : Kniha, ÚZ 801 Katalog prací ve veřejných službách a správě, Jazyk : Čeština, Počet stran : 192


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.