Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen ÚZ 1025 Evropské právo

Učebnice/Odborná literatura

ÚZ 1025 Evropské právo

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace obsahuje 4 smlouvy – o fungování Evropské unie (dříve smlouva o založení Evropského společenství), o Evropské unii, o založení Evropského společenství pro atomovou energii, o přistoupení ČR k Evropské unii – a dále Jednotný evropský akt a Protokoly připojené k zakládacím smlouvám. Dále je zde Listina ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86624
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ÚZ 1025 Evropské právo koupíte i tady

Specifikace ÚZ 1025 Evropské právo

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 101 Kč

Publikace obsahuje 4 smlouvy – o fungování Evropské unie (dříve smlouva o založení Evropského společenství), - o Evropské unii, - o založení Evropského společenství pro atomovou energii, - o přistoupení ČR k Evropské unii a dále Jednotný evropský akt a Protokoly připojené k zakládacím smlouvám. Dále je zde Listina základních práv Evropské unie a vysvětlivky k ní.

... a dál?

Produkt ÚZ 1025 Evropské právo

ÚZ 1025 Evropské právo - parametry

Název produktu: ÚZ 1025 Evropské právo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 101 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace obsahuje 4 smlouvy – o fungování Evropské unie (dříve smlouva o založení Evropského společenství), o Evropské unii, o založení Evropského společenství pro atomovou energii, o přistoupení ČR k Evropské unii – a dále Jednotný evropský akt a Protokoly připojené k zakládacím smlouvám. Dále je zde Listina základních práv Evropské unie a vysvětlivky k ní. Předpisy z oblasti evropského práva dosud v edici "ÚZ" vyšly pod č. 446, 625, 749 a 764. Toto č. 1025 se od č. 764 liší předpisy zvýrazněnými v obsahu tučně. Obsah publikace: KAPITOLA I - ZAKLÁDACÍ SMLOUVY Smlouva o fungování Evropské unie %) Smlouva o založení Evropského společenství pro atomovou energii (EURATOM) Smlouva o Evropské unii Jednotný evropský pakt Protokoly k zakládacím smlouvám Listina základních práv Evropské unie Vysvětlení k Listině základních práv KAPITOLA II - SMLOUVA O PŘISTOUPENÍ ČR A DALŠÍCH ZEMÍ K EU Sdělení č. 44/2004 Sb. m. s., smlouva o přistoupení České republiky a dalších zemí k EU (vybraná ustanovení) KAPITOLA III - LISABONSKÁ SMLOUVA Sdělení č. 111/2009 Sb. m. s., o sjednání Lisabonské smlouvy pozměňující Smlouvu o Evropské unii a Smlouvu o založení Evropského společenství (vybraná ustanovení) KAPITOLA IV - ÚSTAVA ČR, SROVNÁVACÍ TABULKY (1997) Zákon č. 1/1993 Sb., Ústava České republiky (vybraná ustanovení) Srovnávací tabulky (Amsterodamská smlouva, 1997) %) Smlouva o založení Evropského společenství byla Lisabonskou smlouvou přejmenována na Smlouvu o fungování Evropské unie. Odesíláme 02.10.2014SagitKniha, čeština, 304 stran kniha, ÚZ 1025 Evropské právo, , Sagit podle stavu k 17.3.2014.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.