Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ursula Kopp: Velký dětský lexikon

Knihy

Ursula Kopp: Velký dětský lexikon cena od 0 Kč

Ursula Kopp: Velký dětský lexikon

Hodnocení: 1x
  • 4

Velký dětský lexikon - Ursula Kopp. Děti dokážou přečasto přivést svými otázkami rodiče do úzkých. Kdo, co, kdy, kde či odkud nebo kam - a sotva se zpocený rodič jakžtakž vyprostí z této kanonády, uvázne vzápětí v pasti mnohem rafinovanější - to když má vysvětlit proč a jak. Zvídavost dětských průzkumníků a ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Ursula Kopp: Velký dětský lexikon - parametry

Název produktu: Ursula Kopp: Velký dětský lexikon
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Velký dětský lexikon - Ursula Kopp. Děti dokážou přečasto přivést svými otázkami rodiče do úzkých. Kdo, co, kdy, kde či odkud nebo kam - a sotva se zpocený rodič jakžtakž vyprostí z této kanonády, uvázne vzápětí v pasti mnohem rafinovanější - to když má vysvětlit proč a jak. Zvídavost dětských průzkumníků a rodičovských trapičů uspokojí dětský lexikon od zkušené německé autorky Ursuly Koppové. Je určen dětem ve věku 8 - 14 let a obsahuje přes tisícovku tematických hesel o přírodě, zeměpisu, technice, dějinách, umění a kultuře. Avšak nejen jim může tento lexikon být k užitku. Hodí se i rodičům, jimž umožní odpovědět svým ratolestem na jejich oprávněné dotazy přiměřeně jejich věku a vyspělosti. Hesla jsou ve slovníku uspořádána abecedně a doplňuje je více než 500 barevných ilustrací a fotografií. U cizích slov je vysvětlen jejich původ, stejně tak jsou objasněna rčení, v nichž se heslová slova objevují. Pro české čtenáře byl slovník doplněn o domácí údaje prospěšné a potřebné v našem životním a vzdělanostním prostoru. S tímto slovníkem se každé dítě může stát chytrým - a jeho rodič rovněž. Přeložili Hana Saturková a Josef Šmatlák. Velký dětský lexikon - Ursula Kopp od nakladatelství TeMi CZ, s r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Je moderní knihou o současném světě. Vychází vstříc stále rostoucí potřebě informací z nejrůznějších oborů. Je určen dětem od 8 do 14 let a prospěje i jejich rodičům. Obsahuje více než tisícovku hesel o všem, co je zajímá, nebo by se chtěly dovědět o přírodě, zeměpisu, dějinách, technice, umění, kultuře, své vlasti a sobě samých. Hesla lexikonu jsou řazena abecedně a zpracována co nejsrozumitelněji a nejpřehledněji. Odkazy upozorňují na obsahově návazná hesla, s nimiž si lze sestavit úplnou informaci o předmětu svého zájmu. Pro zpestření jsou doplněna různá rčení a kuriozity. Veškerá cizí slova jsou vysvětlena s ohledem na svůj původ a současný význam. Množství barevných fotografií a nákresů obohacuje lexikon o zrakovou představu. Velký dětský lexikon je užitečným pomocníkem pro všechny, kdo chtějí poznat nebo znát víc a vědět si rady.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.