Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Urgentní gastroenterologie

Knihy

Urgentní gastroenterologie

Hodnocení: 0x
  • 4

Publikace: Urgentní gastroenterologie (Překlad 3. vydání) - Tony C. K. Tham; John S. A. Collins; Roy Soetikno. Publikace je stručným a přehledným průvodcem pro zvládání urgentních stavů v gastroenterologii a komplikací endoskopických výkonů. Kniha by měla být k dispozici na všech odděleních emergency, endoskopie, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Urgentní gastroenterolo..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Urgentní gastroenterologie koupíte i tady

Specifikace Urgentní gastroenterologie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 844 Kč

Překlad již třetího vydání světově velmi úspěšné publikace GASTROINTESTINAL EMERGENCIES. Nepostradatelná příručka pro gastroenterology, endoskopisty, chirurgy, internisty, lékaře oddělení emergency a urgentních příjmů nemocnic, ale i mediky a sestry specialistky. ... a dál?

Produkt Urgentní gastroenterologie

Urgentní gastroenterologie - parametry

Název produktu: Urgentní gastroenterologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 844 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetríte až: 155 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Urgentní gastroenterologie (Překlad 3. vydání) - Tony C. K. Tham; John S. A. Collins; Roy Soetikno. Publikace je stručným a přehledným průvodcem pro zvládání

urgentních stavů v gastroenterologii a komplikací endoskopických

výkonů. Kniha by měla být k dispozici na všech odděleních

emergency, endoskopie, interních a chirurgických příjmových

odděleních a odděleních urgentní medicíny.

Knihu vydalo pod názvem GASTROINTESTINAL EMERGENCIES, third edition

nakladatelství Wiley Blackwell.

Kniha je dobře obrazově dokumentována s četnými schématy a

tabulkami. Publikace: Urgentní gastroenterologie (Překlad 3. vydání) - Tony C. K. Tham; John S. A. Collins; Roy Soetikno. Urgentní gastroenterologie - Tham Tony C. K.,Collins John S. A.,Soetikno Roy Publikace je stručným a přehledným průvodcem pro zvládání urgentních stavů v gastroenterologii a komplikací endoskopických výkonů. Kniha by měla být k dispozici na všech odděleních emergency, endoskopie, interních a chirurgických příjmových odděleních a odděleních urgentní medicíny. Knihu vydalo pod názvem GASTROINTESTINAL EMERGENCIES, third edition nakladatelství Wiley Blackwell. Kniha je dobře obrazově dokumentována s četnými schématy a tabulkami z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Překlad již třetího vydání světově velmi úspěšné publikace GASTROINTESTINAL EMERGENCIES. Nepostradatelná příručka pro gastroenterology, endoskopisty, chirurgy, internisty, lékaře oddělení emergency a urgentních příjmů nemocnic, ale i mediky a sestry specialistky.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.