Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Urbiš Andrew Alois: Terapie tmou

Knihy naučná literatura

Urbiš Andrew Alois: Terapie tmou

Hodnocení: 1x
  • 4

Terapie tmou - Andrew Alois Urbiš. Zhoršené životní prostředí, narůst agresivity, špatné mezilidské vztahy, to všechno negativně ovlivňuje naše zdraví. Terapie tmou se jeví jako účinná metoda vedoucí k nápravě. Vychází z původní tradice yangtik v Tibetu. Ukonejší mysl, přispěje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Urbiš Andrew Alois: Terapie tmou koupíte i tady

Specifikace Urbiš Andrew Alois: Terapie tmou

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 192 Kč

Zhoršené životní prostředí, narůst agresivity, špatné mezilidské vztahy, to všechno negativně ovlivňuje naše zdraví. Terapie tmou se jeví jako účinná metoda vedoucí k nápravě. Vychází z původní tradice yangtik v Tibetu. Ukonejší mysl, přispěje k řešení osobních problémů, působí proti Alzheimerově a Parkinsonově chorobě, zpomalí stárnutí, zlepší imunitu i fyzickou kondici. (návrat k harmonii a ke zdraví) ... a dál?

Produkt Urbiš Andrew Alois: Terapie tmou

Urbiš Andrew Alois: Terapie tmou - parametry

Název produktu: Urbiš Andrew Alois: Terapie tmou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 322 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Terapie tmou - Andrew Alois Urbiš. Zhoršené životní prostředí, narůst agresivity, špatné mezilidské vztahy, to všechno negativně ovlivňuje naše zdraví. Terapie tmou se jeví jako účinná metoda vedoucí knápravě. Vychází způvodní tradice yangtik vTibetu. Ukonejší mysl, přispěje křešení osobních problémů, působí proti Alzheimerově aParkinsonově chorobě, zpomalí stárnutí, zlepší imunitu ifyzickou kondici. Terapie tmou - Andrew Alois Urbiš od nakladatelství ALPRESS, s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Zhoršené životní prostředí, narůst agresivity, špatné mezilidské vztahy, to všechno negativně ovlivňuje naše zdraví. Terapie tmou se jeví jako účinná metoda vedoucí k nápravě. Vychází z původní tradice yangtik v Tibetu. Ukonejší mysl, přispěje k řešení osobních problémů, působí proti Alzheimerově a Parkinsonově chorobě, zpomalí stárnutí, zlepší imunitu i fyzickou kondici. (návrat k harmonii a ke zdraví)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.