Unold Doppel Elegance
Unold Doppel Elegance

Unold Doppel Elegance

80% 1x
od 4 183 Kč
Indukční dvouplotýnkový vařič UNOLD Elegance – moderní a ekonomické řešení pro Vaše vaření!

Výhody tohoto kompaktního dvouplotýnkového indukčního vařiče Elegance od UNOLD ocení každý kuchař, který potřebuje spolehlivého, efektivního a úsporného pomocníka na každodenní vaření.

Vařte jako profesionál – díky tomuto vařiči to je možné. Nastavte si varné zóny tak, jak je potřebujete. Moderní indukční technologie vytváří teplo pouze tehdy,…

Mercateo.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 115 Kč 6 dní
4 183 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Unold Doppel Elegance
Výrobce: UNOLD
Minimální cena: 4 183 Kč
Maximální cena: 4 183 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4
Barva: Černé

Popis produktu

Indukční dvouplotýnkový vařič UNOLD Elegance – moderní a ekonomické řešení pro Vaše vaření!

Výhody tohoto kompaktního dvouplotýnkového indukčního vařiče Elegance od UNOLD ocení každý kuchař, který potřebuje spolehlivého, efektivního a úsporného pomocníka na každodenní vaření.

Vařte jako profesionál – díky tomuto vařiči to je možné. Nastavte si varné zóny tak, jak je potřebujete. Moderní indukční technologie vytváří teplo pouze tehdy, kdy je potřeba. Nedochází k plýtvání energií, teplem ani penězi. Elektromagnetický obvod ohřívá přímo dno nádoby, což je velmi efektivní a ekonomické řešení. Po zapnutí tohoto indukčního vařiče je varná zóna ihned připravena.

Díky příkonu 2000W získáte opravdu velký výkon pro rychlé a úsporné vaření! Nezávislé nastavení příkonu v 6 stupních pro levou a pravou indukční varnou zónu. Funkce časovače umožňuje nastavit vaření až na 180 minut, což zajistí, aby žádné jídlo už nikdy nepřipálilo. Vaření s tímto indukčním vařičem je velmi snadné a pohodlné. Dále je zde pro Vás k dispozici 10 přednastavených stupňů ohřevu a velice dobře čitelný dotykový displej.

O bezpečnost dětí se stará dětská pojistka a o stabilitu pevná a stabilní základna s protiskluzovým povrchem.

Popis indukčního dvouplotýnkového vařiče UNOLD Elegance
 • Příkon: 3.500 W, 230 V ~, 50 Hz
 • 2 varné zóny 2.000 W/1.500 W
 • Velký rozměr varných zón 29,0 x 27,5 cm
 • Bezpečnostní pojistky
 • Dotykový panel, dobře čitelný a snadno ovladatelný
 • 6 nastavení příkonu od 500 do 2.000 W – Levá varná zóna
 • 6 nastavení příkonu od 500 do 1.500 W – Pravá varná zóna
 • 10 přednastavených teplot pro vaření od 60 C do 240 C
 • Časovač od 0 do 180 Minut
 • Dětská pojiskta
 • Rozměr (DxŠ/HxV): 60,2 x 35,5 x 7 cm
 • Barva: Nerez/Černá
Bezpečné a snadné vaření s dvouplotýnkovým mobilním indukčním vařičem „Doppel Elegance" Když je jméno programem: dvouplotýnkový indukční vařič „Doppel Elegance" od společnosti Unold se stylovým sklokeramickým povrchem a plochou konstrukcí nabízí vskutku dech beroucí vzhled. Díky technologii indukce se ohřívá pouze varná deska a také hrnec či pánev. Teplotu a časovač lze nastavit na elegantním dotykovém ovládacím panelu, který byl v zájmu lepší čitelnosti zploštěn. Varné plotýnky s výkony 1500 nebo 2000 W lze plynule a samostatně regulovat v 6 stupních výkonu. Časovač lze nastavit až na 180 minut. Díky 10 nastavením teploty od 60 °C do 240 °C splní vařič veškeré požadavky. Trojitá bezpečnostní funkce přizpůsobí přístroj nárokům na napětím, vypne plotýnky nejpozději po 2 hodinách provozu a samostatně rozpozná vhodnost hrnce pro indukční vaření. Standardem je ochrana proti přehřátí a dětská pojistka. 2x varná plotýnka Elektrický vařič · Dvouplotýnkový indukční vařič Unold Doppel Elegance 58175 od výrobce Unold v kategorii Dům & zahrada|Domácí spotřebiče|Malé kuchyňské spotřebiče|Plotýnky. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Con

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze