Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Univerzita Palackého v Olomouci Základy ekologie - Colin R. Townsend, Michael Begon, John L. Harper

Učebnice/Odborná literatura

Univerzita Palackého v Olomouci Základy ekologie - Colin R. Townsend, Michael Begon, John L. Harper

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Kniha je rozdělena do čtyř částí. V první kapitole se kromě uvedení ekologie jako vědecké disciplíny autoři věnují především tomu, jak ekologové vědu dělají, jakým způsobem získávají data a jak je zpracovávají, aby jim mohla sloužit k teoretickým předpovědím a k řešení praktických problémů. V navazující kapitole se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82621

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Univerzita Palackého v Olomouci Základy ekologie - Colin R. Townsend, Michael Begon, John L. Harper

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 758 Kč

Kniha je rozdělena do čtyř částí. V první kapitole se kromě uvedení ekologie jako vědecké disciplíny autoři věnují především tomu, jak ekologové vědu dělají, jakým způsobem získávají data a jak je zpracovávají, aby jim mohla sloužit k teoretickým předpovědím a k řešení praktických problémů. V navazující kapitole se snaží zdůraznit, že ekologové, aby mohli porozumět svému předmětu, musí nejprve nutně získat znalosti z evoluční biologie. Druhá část se věnuje různým faktorům prostředí a zdrojům, a tomu, jak ovlivňují » ... a dál?

Produkt Univerzita Palackého v Olomouci Základy ekologie - Colin R. Townsend, Michael Begon, John L. Harper

Univerzita Palackého v Olomouci Základy ekologie - Colin R. Townsend, Michael Begon, John L. Harper - parametry

Název produktu: Univerzita Palackého v Olomouci Základy ekologie - Colin R. Townsend, Michael Begon, John L. Harper
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 758 Kč
Maximální cena: 758 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kniha je rozdělena do čtyř částí. V první kapitole se kromě uvedení ekologie jako vědecké disciplíny autoři věnují především tomu, jak ekologové vědu dělají, jakým způsobem získávají data a jak je zpracovávají, aby jim mohla sloužit k teoretickým předpovědím a k řešení praktických problémů. V navazující kapitole se snaží zdůraznit, že ekologové, aby mohli porozumět svému předmětu, musí nejprve nutně získat znalosti z evoluční biologie. Druhá část se věnuje různým faktorům prostředí a zdrojům, a tomu, jak ovlivňují život druhů a rozšíření a složení společenstev, například v pouštích, deštném pralese, v řekách či oceánech. Třetí část učebnice se systematicky zabývá ekologií po jednotlivých úrovních organizace, poslední část učebnice věnuje pozornost aplikovaným otázkám. Publikace základy ekologie nabízí čtenářům základní ekologické poznatky a koncepty v přístupové formě. Lehce stravitelný text je doprovázen bohatým grafickým doprovodem, a umožňuje tak orientaci v ekologické tématice i úplným nováčkům v oboru. Kniha pomáhá k pochopení základních principů fungování přírody kolem nás (ale i na jiných místech planety), ekologické poznatky jsou prezentovány v celé škále od teoretických východisek až po praktické aplikace. Autor: Townsend Colin R., Begon Michael, Harper John L.; Více než 500 stránková plnobarevná publikace je rozdělena do čtyř částí. První část vymezuje ekologii jako vědeckou disciplínu, dále se autoři věnují především tomu, jak ekologové vědu dělají, jakým ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.