Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Univerzita Palackého v Olomouci Ortopedie pro studenty lékařských a zdravotnických fakult - Jiří Gallo a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Univerzita Palackého v Olomouci Ortopedie pro studenty lékařských a zdravotnických fakult - Jiří Gallo a kol. cena od 0 Kč

Univerzita Palackého v Olomouci Ortopedie pro studenty lékařských a zdravotnických fakult - Jiří Gallo a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice ortopedie byla napsána s cílem poskytnout studentům lékařských a zdravotnických fakult základní orientaci v oboru. Tomu odpovídá její rozsah, struktura i členění jednotlivých kapitol. V úvodní obecné části jsou probrány diagnostické postupy, základní ortopedické operace a hodnocení výsledků léčby. Krátce je ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Univerzita Palackého v Olomouci Ortopedie pro studenty lékařských a zdravotnických fakult - Jiří Gallo a kol. - parametry

Název produktu: Univerzita Palackého v Olomouci Ortopedie pro studenty lékařských a zdravotnických fakult - Jiří Gallo a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice ortopedie byla napsána s cílem poskytnout studentům lékařských a zdravotnických fakult základní orientaci v oboru. Tomu odpovídá její rozsah, struktura i členění jednotlivých kapitol. V úvodní obecné části jsou probrány diagnostické postupy, základní ortopedické operace a hodnocení výsledků léčby. Krátce je zde načrtnut i slibně se rozvíjející vztah mezi „evidence based medicine“ a ortopedií. Specializovanou část tvoří samostatné celky věnované dílčím oblastem ortopedie (degenerativní kloubní nemoci, dětská, spinální či sportovní ortopedie, nádory pohybového aparátu apod.). Na začátku každé speciální části jsou stručně představeny jednotlivé nemoci, vady a poruchy, včetně epidemiologických a patogenetických informací. Následují poznámky k vyšetřovacímu postupu a léčbě.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.