Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hopsadla a míče » Podobné produkty Unice Míč Superheroes Marvel Man 230 mm

Hopsadla a míče

Unice Míč Superheroes Marvel Man 230 mm cena od 0 Kč

Unice Míč Superheroes Marvel Man 230 mm

Hodnocení: 1x
  • 4

Láká vaše ratolesti fotbálek, vybíjená nebo jen odpočinkové házení? Míč pro děti Unice Superheroes Marvel Man 230 mm je ideální do exteriéru. Nadchne nezbedy od 3 let. Euforie propukne hlavně u chlapců, kteří spolehlivě ocení motiv. Povrch míče totiž zdobí komiksoví hrdinové jako Iron Man, Hulk nebo Spiderman. Rozměr 23 cm zapojí do hry celou rodinu. ...a dál?

MONDO nafukovací míč Hello Kitty

MONDO nafukovací míč Hello Kitty

Mondo nafukovací míč Hello Kitty od italského výrobce je pro dívky od 3 let. Míč k vodě s průměrem 50 cm má jemné růžové provedení s motivem oblíbené kočičky Hello Kitty. Dětský nafukovací míč pro děti je vyroben z kvalitních materiálů a díky tomu má »

od 46 Kč

v 8 obchodech

MONDO míč na skákání Kangaroo Spiderman

MONDO míč na skákání Kangaroo Spiderman

Dětský míč na skákání Kangaroo Spiderman je léty ověřená klasická verze skákací míče; míč má dvě pryžové držadla, za které se dítě při hře drží. Skákací míč má pěknou tmavomodrou barvu a potisk Spidermana, který potěší každého malého hrdinu. Skákadlo »

od 169 Kč

v 7 obchodech

MONDO míč Cars

MONDO míč Cars

Mondo míč pro děti Auta od italského výrobce s průměrem 6 cm patří mezi ty nejmenší dětské míčky. Je vhodný na házení ať už ve vodě nebo na souši, nebo na hraní různých raketových sportů. Pěkný motiv ze známé pohádky Auta (Cars) se určitě zalíbí »

od 25 Kč

v 5 obchodech

MONDO Pěnový fotbalový míč set červený, modrý, černý

MONDO Pěnový fotbalový míč set červený, modrý, černý

Mondo pěnový fotbalový míč je vyroben v Itálii a patří mezi bezpečné hračky pro děti. S míčem se zahrají dívky i chlapci od 2 let. S průměrem 20 cm patří k standardně velkým dětským pěnovým míčům. Vyberte si míč z barev: žluto-modrá, žluto-červená nebo »

od 99 Kč

v 6 obchodech

MONDO Míč na skákání Kangaroo Barbie

MONDO Míč na skákání Kangaroo Barbie

Dětský míč na skákání Kangaroo Barbie je léty ověřená klasická verze skákacího míče - míč má dvě gumové držadla, za které se dítě při hře drží. Skákací míč má sytou růžovou barvu a pěkný potisk oblíbené panenky Barbie (výrobce Mondo je oficiálním »

od 169 Kč

v 7 obchodech

MONDO nafukovací míč Cars

MONDO nafukovací míč Cars

Mondo nafukovací míč do vody Auta od italského výrobce je pro chlapce od 3 let. Míč k vodě má červenou barvu a motiv oblíbeného animovaného filmu Auta (Cars) a průměr 50 cm. Dětský nafukovací míč je vyroben z kvalitních materiálů a díky tomu má velkou »

od 61 Kč

v 5 obchodech

MONDO Míč na skákání Kangaroo Lion

MONDO Míč na skákání Kangaroo Lion

Dětský míč na skákání Kangaroo Lion. Léty ověřená klasická verze skákacího míče - míč má dvě gumové držadla za které se dítě při hře drží. Skákací míč má sytou červenou barvu a pěkný potisk lva. Hopsadlo Kangaroo Lion má průměr 45-50 cm a je vyrobeno z »

od 175 Kč

v 18 obchodech

MONDO nafukovací míč Sofia The First

MONDO nafukovací míč Sofia The First

Mondo nafukovací míč Sofia První od italského výrobce je pro dívky od 3 let. Míč k vodě s průměrem 50 cm má jemnou fialovou barvu s motivem malé princezny Sofia První (Sofia The First). Dětský nafukovací míč pro děti je vyroben z kvalitních materiálů a »

od 67 Kč

ve 4 obchodech

MONDO nafukovací míč Barbie

MONDO nafukovací míč Barbie

Mondo nafukovací míč Barbie od italského výrobce je pro dívky od 3 let. Míč k vodě s průměrem 50 cm má pěkné růžové barevné provedení s motivem oblíbené panenky Barbie. Dětský nafukovací míč je vyrobena z kvalitních materiálů a díky tomu má velkou »

od 68 Kč

ve 3 obchodech

MONDO Míč Princess

MONDO Míč Princess

Mondo míč pro děti Princezny je vyroben italskou firmou a průměru 23 cm patří mezi standardně velké dětské míče. Míč na hraní je vhodný pro dívky od 3 let. Krásné barvy a pohádkový motiv Princezny (Princess) ocení zejména malé slečny a jistě jim »

od 63 Kč

ve 4 obchodech

MONDO Pěnový míč CARS

MONDO Pěnový míč CARS

Mondo pěnový míč Auta pro chlapce od 2 let je vyroben v Itálii a patří mezi bezpečné hračky pro děti. Sytá oranžová barva dětského pěnového míče a motiv z pohádky Auta (Cars) se líbí více chlapcům než dívkám. Se svým průměrem 20 cm patří k standardně »

od 104 Kč

ve 3 obchodech

MONDO T-Ball na skákání Barbie

MONDO T-Ball na skákání Barbie

Skákací míč BARBIE T-BALLSkákací míč BARBIE T-BALLSkvělá moderní zábava pro děti. Nechte je hopkat po venku či uvnitř s tyčí na skákání T-Ball Barbie od výrobce Mondo. Tyč je vyrobena z kvalitního lehkého kovu, guma na spodku je hrubá a odolná. Držadla »

od 353 Kč

ve 3 obchodech

MONDO Pěnové míčky 7 cm

MONDO Pěnové míčky 7 cm

Mondo pěnové míčky pro dívky a chlapce od 2 let jsou vyrobeny v Itálii a patří mezi bezpečné hračky pro děti. Líbí se stejně chlapcům tak dívkám. Jejich malé rozměry z nich dělají ideální hračky na výlet, cestu či dovolenou, ale děti se s nimi zabaví »

od 27 Kč

v 1 obchodě

Unice Míč Mundo Ball Globus

Unice Míč Mundo Ball Globus

Míč Unice Mapa světa Kvalitní dětský míč s vyobrazením mapy světa… zeměkoule je teď opravdu kulatá. Dopřejte dětem radost z pohybu! Vhodné pro děti od 3 let. Parametry: »

od 46 Kč

ve 2 obchodech

MONDO Míč na skákání Kangaroo Planes

MONDO Míč na skákání Kangaroo Planes

Dětský míč na skákání Kangaroo Planes. Léty ověřená klasická verze skákacího míče - míč má dvě gumové držadla, za které se dítě při hře drží. Skákací míč má sytou žlutou barvu a pěkný potisk z oblíbené pohádky Planes. Hopsadlo Kangaroo má průměr 45-50 »

od 210 Kč

v 1 obchodě

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.