Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Umění po roce 1900

Knihy naučná literatura

Umění po roce 1900

Hodnocení: 1x
  • 4

Nejúplnější kritické dějiny umění dvacátého a počátku jednadvacátého století. Umění po roce 1900, kniha průkopnická svým obsahem i jeho podáním, udává tón na mnoho let dopředu. V přístupném faktografickém uspořádání, které sleduje chronologii, předkládají autoři více než stovku přehledných statí, zaměřených vždy na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8916
skladem

Jaké má kniha
Umění po roce 1900
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Umění po roce 1900 koupíte i tady

Specifikace Umění po roce 1900

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 1 509 Kč

Nové doplněné vydání. Nejucelenější kritické dějiny umění 20. a počátku 21. století. Publikace Umění po roce 1900, je průkopnická nejen svým obsahem, ale i jeho podáním, a udává tón na mnoho let dopředu. ... a dál?

Produkt Umění po roce 1900

Umění po roce 1900 - parametry

Název produktu: Umění po roce 1900
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 509 Kč
Maximální cena: 1 999 Kč
Ušetríte až: 490 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nejúplnější kritické dějiny umění dvacátého a počátku jednadvacátého století. Umění po roce 1900, kniha průkopnická svým obsahem i jeho podáním, udává tón na mnoho let dopředu. V přístupném faktografickém uspořádání, které sleduje chronologii, předkládají autoři více než stovku přehledných statí, zaměřených vždy na jednu rozhodující událost - na vytvoření zásadního díla, vydání důležitého textu, zahájení významné výstavy - a vyprávějí nesčetné příběhy umění od roku 1900 do současnosti. Zabývají se do hloubky všemi rozhodujícími a průlomovými okamžiky modernismu a postmodernismu, četnými antimodernistickými reakcemi, které navrhovaly alternativní pohled na umění a svět. Kromě úvodů do teoretického přístupu autoři také předkládají dvě diskuse - první umístěnou do poloviny století, druhou na konci knihy - v nich uvažují o některých otázkách, které vytyčila předchozí desetiletí, a zaměřují se na umění budoucnosti. Umění po roce 1900, koncipované jako základní pojednání tématu, je nezbytnou četbou

pro každého, kdo chce porozumět složitým problémům umění v moderní době Umění po roce 1900 - od authora a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikace: Umění po roce 1900 - Modernismus, antimodernismus, postmodernismus - Yve-Alain Bois , Benjamin Buchloh , Hal Foster , Rosalind Kraussová. Nejucelenější kritické dějiny umění 20. a počátku 21. století.

Publikace Umění po roce 1900, je průkopnická nejen svým obsahem,

ale i jeho podáním, a udává tón na mnoho let dopředu. Více než sto

statí, zaměřených vždy na jednu rozhodující událost - na vytvoření

zásadního díla, vydání důležitého textu, zahájení významné výstavy

- vypráví do hloubky o všech rozhodujících a průlomových okamžicích

modernismu a postmodernismu, o řadě antimodernistických reakcí,

které navrhovaly alternativní pohled na umění a svět. Autoři v

závěru knihy vytyčují svoje představy o umění budoucnosti. Nové doplněné vydání. Publikace: Umění po roce 1900 - Modernismus, antimodernismus, postmodernismus - Yve-Alain Bois , Benjamin Buchloh , Hal Foster , Rosalind Kraussová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.