Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Umberto Eco: Dějiny krásy

Knihy naučná literatura

Umberto Eco: Dějiny krásy

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Dějiny krásy - Umberto Eco. Na stránkách této knihy najdeme obrazy mistrovských děl všech dob, nejedná se však o dějiny umění, jak je obvykle chápeme. Ilustrace i rozsáhlá antologie textů mají čtenáři přiblížit rozmanité představy o kráse, jak se projevovaly od dob starého Řecka až dodnes. Dozvíme se, jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Dějiny krásy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Umberto Eco: Dějiny krásy koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Umberto Eco: Dějiny krásy

  • 3

Yentha90, 25. listopadu 2015

Umberto Eco nás seznamuje s tím, co jeho samotného zaujalo při seznamování se s dějimami a vývojem estetiky - jak šla století a jak se který kumšt vytvářel a proč právě tak...


Specifikace Umberto Eco: Dějiny krásy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 669 Kč

Na stránkách této knihy, jejímž editorem je Umberto Eco, najdeme obrazy mistrovských děl všech dob. Ilustrace i rozsáhlá antologie textů čtenáři přibližují rozmanité představy o kráse, jak se projevovaly od dob starého Řecka až dodnes. ... a dál?

Produkt Umberto Eco: Dějiny krásy

Umberto Eco: Dějiny krásy - parametry

Název produktu: Umberto Eco: Dějiny krásy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 669 Kč
Maximální cena: 1 157 Kč
Ušetríte až: 488 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Dějiny krásy - Umberto Eco. Na stránkách této knihy najdeme obrazy mistrovských děl všech dob, nejedná se však o dějiny umění, jak je obvykle chápeme. Ilustrace i rozsáhlá antologie textů mají čtenáři přiblížit rozmanité představy o kráse, jak se projevovaly od dob starého Řecka až dodnes. Dozvíme se, jak různě byla pojímána krása přírody, květin, zvířat, lidského těla, nebeských těles, matematických vztahů, světla, drahokamů, Boha i ďábla. Třebaže se dochovaly jen texty filozofů, spisovatelů, vědců, mystiků či teologů a svědectví umělců, na základě těchto dokumentů si lze učinit představu, jak vnímali krásu běžní lidé i páriové všech dob. Editor Umberto Eco. Publikace: Dějiny krásy - Umberto Eco. Umberto EcoARGO 2005Kniha, čeština, 440 stran Autor knihy Umberto Eco, Vydavatelstvo ARGO


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.