MENU

Srovnání cen » Kosmetika a zdraví » Zdravotní přístroje » Osobní váhy » Srovnání cen UMAX Smart Scale US20M

Osobní váhy

UMAX Smart Scale US20M

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595142717302

Hledáte chytrou váhu? Vynikajícím pomocníkem je osobní diagnostická váha UMAX Smart Scale US20M, která nejen zjistí vaší váhu, ale i další důležité hodnoty, jež jsou zásadní pro zdravé tělo. Dokáže analyzovat až šest parametrů. Vedle hmotnosti, je to množství tělesného tuku, metabolický věk, objem vody v těle, BMI index či BMR. Vše se vám ukáže na čitelném digitálním LCD displeji. Prostřednictvím Bluetooth je možné přenášet výsledky měření do mobilní aplikace. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme UMAX Smart Scale US20M

Nejlevnější nabídky

Specifikace UMAX Smart Scale US20M

Kategorie Osobní váhy
Výrobce UMAX
Nejnižší cena 489 Kč

UMAX Smart Scale US20M je chytrá váha nové generace, která využívá pokročilou technologii pro sledování hmotnosti a dalších tělesných parametrů. Smart Scale analyzuje tělesné složení až 6 různých parametrů jako hmotnost, tělesný tuk, objem vody, BMI, metabolický věk nebo BMR a měří tyto parametry prostřednictvím bioelektrické impedanční analýzy (BIA). Váha je propojena bezdtrátově (Bluetooth) se skvělou mobilní aplikací v češtině, což umožňuje kontrolovat naměřená data, která potřebujete k převzetí kontroly nad » ... a dál?

Produkt UMAX Smart Scale US20M

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouUMAX Smart Scale US20M - parametry

Název produktu: UMAX Smart Scale US20M
Výrobce: UMAX
Minimální cena: 489 Kč
Maximální cena: 710 Kč
Ušetríte až: 221 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

UMAX Smart Scale US20M

UMAX Smart Scale US20M je chytrá váha nové generace, která využívá pokročilou technologii pro sledování hmotnosti a dalších tělesných parametrů. Smart Scale analyzuje tělesné složení až 6 různých parametrů jako hmotnost, tělesný tuk, objem vody, BMI, metabolický věk nebo BMR a měří tyto parametry prostřednictvím bioelektrické impedanční analýzy (BIA). Váha je propojena bezdtrátově (Bluetooth) se skvělou mobilní aplikací v češtině, což umožňuje kontrolovat naměřená data, která potřebujete k převzetí kontroly nad Vaší kondicí. Patentovaný systém měření a kvalitní použité materiály zajišťují dlouhodobou vysokou přesnost měření.

Specifikace:Rozměry: 260x260x23 mmHmotnost: 1 kgBaterie: 3 x 1,5V AAARozsah měření: 0,2 – 150 kgStandardní odchylka: 50gBezdrátový přenos: Bluetooth 4.0Mobilní aplikace: Feelfit Health Fitness Tool v češtině

Sledujte své tělo - 6 tělesných parametrů HmotnostTělesný tukObjem vodyMetabolický věkBMRBMI

Skvělá aplikace v češtiněMobilní aplikace pro iOS a Android je kompletně v češtine a zajišťuje nejen aktuální výsledky měření, ale také jejich historii. Při vážení jsou výsledky bezdrátově přeneseny do aplikace. Data jsou zálohována pod Vaším účtem v cloudu, čímž je zaručeno, že o ně nepřijdete.

Měřte celou rodinu a sledujte i své přáteleV aplikaci můžete jednoduše přidat další členy rodiny a jejich data jsou jim přiřazena.Podle váhy aplikace rozpozná, komu tělesné údaje patří. Můžete také pozvat své přátele pomocí emailu a sledovat tak v aplikaci jeho tělesné parametry. Stejně tak Váš přítel uvidí Vaše výsledky na mobilním telefonu.

Osobní váha Digitální diagnostická (s funkcemi), nosnost 150 kg, měření tuku , měření vody a párování s mobilní aplikací, připojení Bluetooth, Android, barva bílá . Digitální osobní váha UMAX Smart Scale US20M je skvělý pomocník pro všechny, kteří o sebe pečují a dbají na zdravý životní styl. Představuje chytrou diagnostickou váhu nové generace. Zváží nejen hmotnost, ale naměří i další klíčové tělesné hodnoty, které jsou důležité pro zlepšení fyzické kondice a celkového zdraví. Analyzuje až šest různých parametrů, jako je hmotnost, tělesný tuk, objem vody, BMI, metabolický věk nebo BMR. Údaje získává pomocí bioelektrické impedanční analýzy (BIA), přičemž patentovaný systém měření a kvalitní použité materiály zaručují vysokou přesnost měření. O výsledcích měření vás během několika vteřin informuje snadno čitelný digitální LCD displej. Klíčové vlastnosti chytré osobní váhy UMAX Smart Scale US20M Chytrá diagnostická váha UMAX Smart Scale US20MAnalyzuje 6 důležitých tělesných par


Přidat recenzi pro UMAX Smart Scale US20M

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.