Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Učebnice evropské integrace

Učebnice/Odborná literatura

Učebnice evropské integrace

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice evropské integrace - Petr König, Lubor Lacina, Jan Ostřížek, Jan Přenosil, Jan Strejček. Učebnice evropské integrace vás provází celým spektrem témat od počátků a motivů evropské integrace až po její dnešní podobu a nástin možného budoucího vývoje s ohledem na probíhající krizi eurozóny. Ve 3. přepracovaném ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Učebnice evropské integ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Učebnice evropské integrace koupíte i tady

Specifikace Učebnice evropské integrace

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 159 Kč

Učebnice evropské integrace vás provádí celým spektrem témat od počátků a motivů evropské integrace až po její dnešní podobu a nástin možného budoucího vývoje s ohledem na probíhající krizi eurozóny. ... a dál?

Produkt Učebnice evropské integrace

Učebnice evropské integrace - parametry

Název produktu: Učebnice evropské integrace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 90 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice evropské integrace - Petr König, Lubor Lacina, Jan Ostřížek, Jan Přenosil, Jan Strejček. Učebnice evropské integrace vás provází celým spektrem témat od počátků a motivů evropské integrace až po její dnešní podobu a nástin možného budoucího vývoje s ohledem na probíhající krizi eurozóny. Ve 3. přepracovaném a rozšířeném vydání jsou také plně zohledněny změny související s ratifikací Lisabonské smlouvy. Od ostatních prací tohoto zaměření se publikace liší způsobem, jakým je téma evropské integrace čtenářům představováno. Jednotlivé politiky, instituce, ale i legislativa Evropské unie jsou vysvětleny a přiblíženy na velkém množství konkrétních příkladů, které spolu s jednoduchým jazykem přispívají k čtivosti a srozumitelnosti vysvětlovaných témat. Autoři vám předkládají knihu, jejíž obsah a forma podání jsou ověřeny na tisících posluchačů a účastníků prezenčního a e-learningového vzdělávání středních i vysokých škol v celé ČR. Přidanou hodnotou Učebnice evropské integrace je také průběžně aktualizovaná a doplňovaná webová stránka obsahující vícejazyčné verze právních dokumentů Evropské unie včetně vybraných rozsudků Evropského soudního dvora, ale též mnoho mezinárodních smluv, strategických dokumentů a studií, na které se autoři v knize odvolávají. Stránka je tak přímou studijní oporou čtenářů této knihy a díky vícejazyčnému provedení může sloužit i při výuce cizích jazyků. Učebnice evropské integrace - Petr König, Lubor Lacina, Jan Ostřížek, Jan Přenosil, Jan Strejček od nakladatelství Barrister & Principal v kategorii | Sociologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.