Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen U stolu

Knihy pro děti a mládež

U stolu

Hodnocení: 1x
  • 4

V této knížce děti najdou jednoduché barevné kresbičky některých potravin a věcí, které mohou vidět kolem sebe při jídle, a naučí se je pojmenovávat. V této knížce děti najdou jednoduché barevné kresbičky některých potravin a věcí, které mohou vidět kolem sebe při jídle, a naučí se je pojmenovávat. Mléko, dětská ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88228
skladem

Jaké má kniha
U stolu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? U stolu koupíte i tady

Specifikace U stolu

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 40 Kč

V této knížce děti najdou jednoduché barevné kresbičky některých potravin a věcí, které mohou vidět kolem sebe při jídle, a naučí se je pojmenovávat. ... a dál?

Produkt U stolu

U stolu - parametry

Název produktu: U stolu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 40 Kč
Maximální cena: 59 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V této knížce děti najdou jednoduché barevné kresbičky některých potravin a věcí, které mohou vidět kolem sebe při jídle, a naučí se je pojmenovávat. V této knížce děti najdou jednoduché barevné kresbičky některých potravin a věcí, které mohou vidět kolem sebe při jídle, a naučí se je pojmenovávat.

Mléko, dětská láhev, mrkev, květák, lžíce, vidlička, talíř, sušenka, bryndáček, polévka, špagety a další – v této knížce vaše děti najdou jednoduché barevné kresbičky některých potravin a věcí, které mohou vidět kolem sebe při jídle, a naučí se je pojmenovávat. A navíc, knížka je velká tak akorát do dětské ručky! ISBN: 978-80-256-1713-7 Publikace: U stolu - pro děti od 1-3 let - neuveden. V této knížce děti najdou jednoduché barevné kresbičky některých

potravin a věcí, které mohou vidět kolem sebe při jídle, a naučí se

je pojmenovávat. Publikace: U stolu - pro děti od 1-3 let - neuveden.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.