Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen TZ-one: Anglicko-český/ česko-anglický praktický slovník

Učebnice/Odborná literatura

TZ-one: Anglicko-český/ česko-anglický praktický slovník cena od 0 Kč

TZ-one: Anglicko-český/ česko-anglický praktický slovník

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha s gramatikou + CD. Anglicko-český a česko-anglický praktický slovník s gramatikou bude výborným pomocníkem širokému kruhu uživatelů. Můžete být student, učitel, překladatel či tlumočník angličtiny a tato publikace vám má obsahem jistě co nabídnout.Najdete zde 35 000 hesel a 90 000 jejich ekvivalentů. Pokud máte ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

TZ-one: Anglicko-český/ česko-anglický praktický slovník - parametry

Název produktu: TZ-one: Anglicko-český/ česko-anglický praktický slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha s gramatikou + CD. Anglicko-český a česko-anglický praktický slovník s gramatikou bude výborným pomocníkem širokému kruhu uživatelů. Můžete být student, učitel, překladatel či tlumočník angličtiny a tato publikace vám má obsahem jistě co nabídnout.Najdete zde 35 000 hesel a 90 000 jejich ekvivalentů. Pokud máte pochybnost o vaší výslovnosti, nechybí v žádné ze dvou částí. Pečlivě zpracovaný gramatický výklad každého hesla usnadní orientaci i porozumění daného slova. Přiložené CD obsahuje slovník v elektronické verzi. Tam si řádně vyzkoušíte, co je to vyhledávat, kopírovat nebo dokonce přehrávat zvuk díky programu Speakonia!Obsahuje:- 35 000 hesel a 90 000 jejich ekvivalentů- anglickou výslovnost v obou částech (anglicko-české i česko-anglické)- doplňující fráze, spojení, expresivní výrazy a přísloví- důsledný gramatický výklad každého hesla (plurál, stupňování, časování, atd.) Anglicko-český/ česko-anglický praktický slovník - TZ-one. s gramatikou + CDSlovník obsahuje 35.000 nejfrekventovanějších hesel. V obou částech A/Č i Č/A je uveden přepis výslovnosti. Jako jeden z mála uvádí v heslech i množné číslo podstatných jmen, nepravidelné stupňování přídavných jmen, časování sloves. V gramatické části uživatel najde popis důležitých jevů, frázová slovesa, příkladová spojení ad. Součástí knihy je i cd, které umožňuje díky fulltextovému vyhledávání rychlé zobrazení hesla. Anglicko-český/ česko-anglický praktický slovník - TZ-one od nakladatelství EDIKA v kategorii Knihy | | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Anotace: Anglicko-český / česko-anglický praktický slovník je určen širokému okruhu uživatelů: studentům i učitelům, překladatelům, tlumočníkům a dalším.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.