Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tvoje státní maturita 2018 - Český jazyk a literatura

Knihy

Tvoje státní maturita 2018 - Český jazyk a literatura

Hodnocení: 0x
  • 4

Tvoje státní maturita 2018 - Český jazyk a literatura Publikace představuje efektivní způsob přípravy na státní maturitu z předmětu český jazyk a literatura cíleně pro rok 2018 v souladu s aktuální koncepcí a požadavky na státní maturitu pro rok 2018. Naleznete zde cvičné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.12955
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Tvoje státní maturita 2..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tvoje státní maturita 2018 - Český jazyk a literatura koupíte i tady

Specifikace Tvoje státní maturita 2018 - Český jazyk a literatura

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 188 Kč

Kniha – 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Publikace představuje efektivní způsob přípravy na státní maturitu z předmětu český jazyk a literatura cíleně pro rok 2018 v souladu s aktuální koncepcí a požadavky na státní maturitu pro rok 2018. Naleznete zde cvičné testy včetně podrobného rozboru správného i nesprávného řešení jednotlivých úloh formou rozsáhlých a srozumitelných komentářů. Zároveň publikace obsahuje řadu testových úloh k procvičení a osvojení si způsobů myšlení při řešení daných typů » ... a dál?

Produkt Tvoje státní maturita 2018 - Český jazyk a literatura

Tvoje státní maturita 2018 - Český jazyk a literatura - parametry

Název produktu: Tvoje státní maturita 2018 - Český jazyk a literatura
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tvoje státní maturita 2018 - Český jazyk a literatura Publikace představuje efektivní způsob přípravy na státní maturitu z předmětu český jazyk a literatura cíleně pro rok 2018 v souladu s aktuální koncepcí a požadavky na státní maturitu pro rok 2018. Naleznete zde cvičné testy včetně podrobného rozboru správného i nesprávného řešení jednotlivých úloh formou rozsáhlých a srozumitelných komentářů. Zároveň publikace obsahuje řadu testových úloh k procvičení a osvojení si způsobů myšlení při řešení daných typů úloh, rovněž doplněných o podrobné komentáře ke správnému i nesprávnému řešení. Publikace je určena zejména pro maturanty 2018, kteří se chtějí kvalitně a efektivně připravit na státní maturitu pro rok 2018 z předmětu český jazyk a literatura. Zároveň je určena pro všechny, kteří se v předstihu chtějí připravit na koncepci státní maturity. Unikátnost publikace spočívá zejména ve srozumitelném zdůvodnění, vysvětlení a rozboru příslušné problematiky či gramatických jevů v rámci rozsáhlých komentářů ke správnému i nesprávnému řešení, čímž je dána možnost uvědomit si veškeré souvislosti a úvahy vedoucí k výběru správné možnosti. Osvojené úvahy a způsoby řešení lze následně úspěšně uplatnit u ostré státní maturity v roce 2018 z českého jazyka a literatury. Hlavním cílem publikace je osvojit si praktické a teoretické znalosti a dovednosti nezbytné ke zdárnému složení státní maturity v roce 2018 z českého jazyka a literatury. z kategorie Knihy | Učebnice | SŠ, SOŠ a Gymnázia | Maturita od Gaudetop naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.