Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tvoje státní maturita 2013 - český jazyk a literatura

Učebnice/Odborná literatura

Tvoje státní maturita 2013 - český jazyk a literatura

Hodnocení: 1x
  • 4

Testové úlohy k procvičení, postupy řešení s výkladem, odpovídá aktuálnímu stavu, podle požadavnů ministerstva Podle aktuálních požadavků ministerstva na podobu státní maturity pro rok 2014 jsme pro Vás připravili učebnici - Tvoje státní maturita 2014 - Český jazyk a literatura.   V učebnici naleznete řadu cvičných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Tvoje státní maturita 2013 - český jazyk a literatura

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 251 Kč

Publikace: Tvoje státní maturita 2013 - český jazyk a literatura - kolektiv. Testové úlohy k procvičení, postupy řešení s výkladem, podle kritérií ministerstva. Podle aktuálního stavu a požadavků ministerstva jsme pro Vás připravili učebnici - Tvoje státní maturita 2013 - Český jazyk a literatura, která Vás kompletně připraví na novou podobu státní maturity v roce 2013. Nová státní maturita 2013 přináší určité změny ve své koncepci. Studijní materiály proto obsahují řadu ukázkových didaktických testů k procvičení, » ... a dál?

Produkt Tvoje státní maturita 2013 - český jazyk a literatura

Tvoje státní maturita 2013 - český jazyk a literatura - parametry

Název produktu: Tvoje státní maturita 2013 - český jazyk a literatura
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 251 Kč
Maximální cena: 251 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Testové úlohy k procvičení, postupy řešení s výkladem, odpovídá aktuálnímu stavu, podle požadavnů ministerstva Podle aktuálních požadavků ministerstva na podobu státní maturity pro rok 2014 jsme pro Vás připravili učebnici - Tvoje státní maturita 2014 - Český jazyk a literatura.   V učebnici naleznete řadu cvičných testů včetně podrobného rozebrání správného postupu řešení formou srozumitelných komentářů. Zároveň publikace obsahuje velké množství testových úloh k procvičení a osvojení si způsobu myšlení při řešení daných typů úloh včetně rozboru příslušené problematiky a gramatiky. Unikátností celé publikace jsou rozsáhlé a srozumitelné komentáře u každé testové úlohy, které popisují správný postup řešení včetně jeho zdůvodnění. Zároveň jsou ve formě komentářů zdůvodněny i ostatní možnosti, proč nejsou správným řešením, aby si student uvědomil veškeré souvislosti. Hlavním cílem publikace je osvojit si praktické a teoretické znalosti nezbytné ke zdárnému složení státní maturity v roce 2014 z českého jazyka a literatury. Můžete si tak vyzkoušet státní maturitu na nečisto - generálka státní maturity.       Proč si zakoupit publikaci Tvoje státní maturita 2014 - Český jazyk a literatura:  kompletní příprava na aktuální podobu státní maturity pro rok 2014 z předmětu český jazyk a literatura podle aktuálních požadavků ministerstva obsahuje řadu cvičných testů včetně rozebrání správného postupu řešení obsahuje velké množství testových úloh k procvičení popisuje přesný postup řešení a podrobné rozebrání správného řešení formou rozsáhlých a srozumitelných komentářů obsahuje výklad k dané problematice státní maturita na nečisto


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.