Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Turid Rugaas: Jak spolu psi mluví - Štěkání, řeč těla a konejšivé signály - DVD

Knihy

Turid Rugaas: Jak spolu psi mluví - Štěkání, řeč těla a konejšivé signály - DVD

Hodnocení: 1x
  • 4

DVD-Jak spolu psi mluví – Štěkání, řeč těla a konejšivé signály - Turid Rugaas . Turid Rugaas nabízí všem vnímavým majitelům psů klíč k překladu psích výrazových prostředků (hlasu, řeči těla nebo konejšivých signálů) do lidské řeči. Protože, jak sama říká, chceme-li se psy lépe vycházet, musíme se přizpůsobit jejich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86852
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Turid Rugaas: Jak spolu psi mluví - Štěkání, řeč těla a konejšivé signály - DVD koupíte i tady

Specifikace Turid Rugaas: Jak spolu psi mluví - Štěkání, řeč těla a konejšivé signály - DVD

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 248 Kč

Turid Rugaas nabízí všem vnímavým majitelům psů klíč k překladu psích výrazových prostředků (hlasu, řeči těla nebo konejšivých signálů) do lidské řeči. Protože, jak sama říká, chceme-li se psy lépe vycházet, musíme se přizpůsobit jejich způsobu komunikace. „Když pozorujeme vlky, jak loví bizona, můžeme si všimnout drobných signálů, které si dávají. Jsou tak nepatrné, až člověk pochybuje, zda je vůbec mohou zachytit, ale oni to dokážou, a díky nim přesně vědí, co mají dělat.“ Jednou z největších chyb, kterých se » ... a dál?

Produkt Turid Rugaas: Jak spolu psi mluví - Štěkání, řeč těla a konejšivé signály - DVD

Turid Rugaas: Jak spolu psi mluví - Štěkání, řeč těla a konejšivé signály - DVD - parametry

Název produktu: Turid Rugaas: Jak spolu psi mluví - Štěkání, řeč těla a konejšivé signály - DVD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 248 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 101 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

DVD-Jak spolu psi mluví – Štěkání, řeč těla a konejšivé signály - Turid Rugaas . Turid Rugaas nabízí všem vnímavým majitelům psů klíč k překladu psích výrazových prostředků (hlasu, řeči těla nebo konejšivých signálů) do lidské řeči. Protože, jak sama říká, chceme-li se psy lépe vycházet, musíme se přizpůsobit jejich způsobu komunikace. „Když pozorujeme vlky, jak loví bizona, můžeme si všimnout drobných signálů, které si dávají. Jsou tak nepatrné, až člověk pochybuje, zda je vůbec mohou zachytit, ale oni to dokážou, a díky nim přesně vědí, co mají dělat.“ Jednou z největších chyb, kterých se dopouštíme při komunikaci se psy, je používání „obrovských neonových nápisů“. Musíme se naučit naladit na úroveň, na které psi komunikují, a mluvit s nimi způsobem, kterému budou rozumět, aniž bychom je stresovali výrazově přehnanou komunikací. Klidný, působivý styl přednesu Turid Rugaas doplňují fotografie a záběry natočené jí a jejími spolupracovníky po celém světě. Turid Rugaas pracuje se psy již více než 40 let. Koncem 80. let minulého století se svým kolegou Stalem Odegardem studovala a systematicky popsala konejšivé signály psů. Její knihy a videa se staly světovými bestsellery a základními kameny moderního pohledu na etologii psů. DVD-Jak spolu psi mluví – Štěkání, řeč těla a konejšivé signály - Turid Rugaas od nakladatelství v kategorii Psi za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.