Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Spondeo ac polliceor - Slavnostně slibuji - Josef Koutecký

Učebnice/Odborná literatura

Triton Spondeo ac polliceor - Slavnostně slibuji - Josef Koutecký

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Spondeo ac polliceor - Slavnostně slibuji - Josef Koutecký. "V roce 1953 se původně jediná pražská lékařská fakulta, která patří ke čtyřem fakultám existujícím od samého založení pražského vysokého učení českým králem a římským císařem Karlem IV. (1348), rozdělila ve fakulty tři - všeobecnou, dětskou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Spondeo ac polliceor - Slavnostně slibuji - Josef Koutecký

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 369 Kč

Publikace: Spondeo ac polliceor - Slavnostně slibuji - Josef Koutecký. "V roce 1953 se původně jediná pražská lékařská fakulta, která patří ke čtyřem fakultám existujícím od samého založení pražského vysokého učení českým králem a římským císařem Karlem IV. (1348), rozdělila ve fakulty tři - všeobecnou, dětskou a hygienickou. V roce 1990, po demokratizaci poměrů, se jen zdánlivě „úzce"" zaměřené fakulty (vychovávaly vždy lékaře veškerého lékařství) vyrovnaly i formálně se zavádějícím označením. Tak » ... a dál?

Produkt Triton Spondeo ac polliceor - Slavnostně slibuji - Josef Koutecký

Triton Spondeo ac polliceor - Slavnostně slibuji - Josef Koutecký - parametry

Název produktu: Triton Spondeo ac polliceor - Slavnostně slibuji - Josef Koutecký
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 369 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Spondeo ac polliceor - Slavnostně slibuji - Josef Koutecký. "V roce 1953 se původně jediná pražská lékařská fakulta, která patří ke čtyřem fakultám existujícím od samého založení pražského vysokého učení českým králem a římským císařem Karlem IV. (1348), rozdělila ve fakulty tři - všeobecnou, dětskou a hygienickou. V roce 1990, po demokratizaci poměrů, se jen zdánlivě „úzce"" zaměřené fakulty (vychovávaly vždy lékaře veškerého lékařství) vyrovnaly i formálně se zavádějícím označením. Tak se z Fakulty dětského lékařství stala 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy. Padesát let existence tak členité a bohatým pedagogickým, vědeckým a zdravotnickým životem pulsující instituce je pestrým leporelem, v němž se odehrálo a odehrává mnoho dějů s mnoha aktéry. Byly a jsou to děje a osobnosti, které se svým působením zapsaly nejenom do historie české medicíny, českého zdravotnictví a vysokého školství, ale také do historie české kultury v jejím úhrnu. Kniha je příběhem poloviny století instituce, která ve svém celku i v jednotlivostech sehrála významnou úlohu v životech mnoha lidí." Publikace: Spondeo ac polliceor - Slavnostně slibuji - Josef Koutecký.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.