Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Sekundární hypertenze - Jiří Widimský, jr.

Učebnice/Odborná literatura

Triton Sekundární hypertenze - Jiří Widimský, jr.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Sekundární hypertenze - Jiří Widimský, jr.. Arteriální hypertenze je nejčastějším onemocněním kardiovaskulárního systému s prevalencí v populaci dospělých osob kolem 25 %. Spolu s hyperlipidémií, diabetes mellitus a nikotinismem je vysoký krevní tlak nejdůležitějším rizikovým faktorem předčasné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Sekundární hypertenze - Jiří Widimský, jr.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 147 Kč

Publikace: Sekundární hypertenze - Jiří Widimský, jr.. Arteriální hypertenze je nejčastějším onemocněním kardiovaskulárního systému s prevalencí v populaci dospělých osob kolem 25 %. Spolu s hyperlipidémií, diabetes mellitus a nikotinismem je vysoký krevní tlak nejdůležitějším rizikovým faktorem předčasné aterosklerózy včetně aterogenního postižení koronárního řečiště v podobě ischemické choroby srdeční. Sekundární (symptomatické) hypertenze jsou takovými formami vysokého krevního tlaku, kde lze diagnostikovat (a » ... a dál?

Produkt Triton Sekundární hypertenze - Jiří Widimský, jr.

Triton Sekundární hypertenze - Jiří Widimský, jr. - parametry

Název produktu: Triton Sekundární hypertenze - Jiří Widimský, jr.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 147 Kč
Maximální cena: 147 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Sekundární hypertenze - Jiří Widimský, jr.. Arteriální hypertenze je nejčastějším onemocněním kardiovaskulárního systému s prevalencí v populaci dospělých osob kolem 25 %. Spolu s hyperlipidémií, diabetes mellitus a nikotinismem je vysoký krevní tlak nejdůležitějším rizikovým faktorem předčasné aterosklerózy včetně aterogenního postižení koronárního řečiště v podobě ischemické choroby srdeční. Sekundární (symptomatické) hypertenze jsou takovými formami vysokého krevního tlaku, kde lze diagnostikovat (a často i odstranit) konkrétní vyvolávající příčinu, a tvoří asi 10 % všech případů vysokého krevního tlaku. Publikace definuje a klasifikuje toto onemocnění a zabývá se problematikou renální hypertenze, endokrinní hypertenze, hypertenze v těhotenství, hypertenze po transplantaci orgánů aj. Publikace: Sekundární hypertenze - Jiří Widimský, jr..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.