Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Revmatologie - Postgraduální klinický projekt - Štefan Aluší...

Učebnice/Odborná literatura

Triton Revmatologie - Postgraduální klinický projekt - Štefan Aluší...

Hodnocení: 1x
  • 4

Choroby pohybového ústrojí stále trýzní bolestmi mnoho lidí na celém světě a často jim způsobují i předčasnou invaliditu. Dá se předpokládat, že počet takto postižených osob bude v příštích letech stoupat ruku v ruce se stárnutím populace. Proto je publikace autora Štefana Alušíka velmi aktuální a potřebná i jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Revmatologie - Postgraduální klinický projekt - Štefan Aluší...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 95 Kč

Publikace: Revmatologie - Postgraduální klinický projekt - Štefan Alušík. Učební text je určen speciálně pro přípravu k atestaci I. stupně, neobsahuje proto složité patofyziologické úvahy a teorie a ani nezachází do podrobností. Věnuje se základní klasifikaci revmatických onemocnění, vyšetření při revmatických chorobách, difúzním chorobám pojivové tkáně, artritidám, osteoartrózám, revmatickým syndromům vázaným na přítomnost infekčního agens, metabolickým a endokrinním chorobám spojeným s revmatickými » ... a dál?

Produkt Triton Revmatologie - Postgraduální klinický projekt - Štefan Aluší...

Triton Revmatologie - Postgraduální klinický projekt - Štefan Aluší... - parametry

Název produktu: Triton Revmatologie - Postgraduální klinický projekt - Štefan Aluší...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 95 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Choroby pohybového ústrojí stále trýzní bolestmi mnoho lidí na celém světě a často jim způsobují i předčasnou invaliditu. Dá se předpokládat, že počet takto postižených osob bude v příštích letech stoupat ruku v ruce se stárnutím populace. Proto je publikace autora Štefana Alušíka velmi aktuální a potřebná i jako orientační příručka pro praxi lékařů první linie. Autor vychází ze základní klasifikace revmatických onemocnění a postupně se věnuje v přijatelném rozsahu výkladu nemocí tam uvedených. Popisuje difusní choroby pojivové tkáně, séronegativní spondyartritidy, osteoartrózy u nejčastěji postižených kloubů, infekce kloubní, artropatie způsobené metabolickými poruchami a endokrinními chorobami, nádory pojivového ústrojí, projevy neurovaskulárních poruch a choroby kostí a chrupavky. Nezapomíná ani na mimokloubní revmatismus a choroby jiného původu spojené s kloubními projevy. Knížka obsahuje 7 přehledných tabulek a 24 zdařilých fotografií i vysvětlujících kreseb popisovaných onemocnění. Publikace se hodí nejen pro lékaře a studenty medicíny, ale i pro rehabilitační pracovníky a fyzioterapeuty. Publikace: Revmatologie - Postgraduální klinický projekt - Štefan Alušík. Učební text je určen speciálně pro přípravu k atestaci I. stupně,

neobsahuje proto složité patofyziologické úvahy a teorie a ani

nezachází do podrobností. Věnuje se základní klasifikaci

revmatických onemocnění, vyšetření při revmatických chorobách,

difúzním chorobám pojivové tkáně, artritidám, osteoartrózám,

revmatickým syndromům vázaným na přítomnost infekčního agens,

metabolickým a endokrinním chorobám spojeným s revmatickými stavy,

nádorům pojivového aparátu, neurovaskulárním syndromům, chorobám

kosti a chrupavky, mimokloubnímu revmatismu a různým stavům

spojeným s kloubními projevy. Kniha obsahuje 7 přehledných tabulek

a 24 zdařilých fotografií i vysvětlujících kreseb popisovaných

onemocnění. Publikace se hodí nejen pro lékaře a studenty medicíny,

ale i pro rehabilitační pracovníky a fyzioterapeuty. Publikace: Revmatologie - Postgraduální klinický projekt - Štefan Alušík.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.