Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Přístupy k mitrální chlopni - Jaroslav Lindner

Učebnice/Odborná literatura

Triton Přístupy k mitrální chlopni - Jaroslav Lindner

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je určena především kardiochirurgům a kardiologům, ale také dalším lékařům pečujícím o nemocné s nemocněním srdce. Počet dospělých nemocných operovaných pro chlopenní srdeční vadu u nás neustále vzrůstá. V knize jsou systematicky popsány přístupy k mitrální chlopni, od standardní nebo nejpoužívanější ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Triton Přístupy k mitrální chlopni - Jaroslav Lindner koupíte i tady

Specifikace Triton Přístupy k mitrální chlopni - Jaroslav Lindner

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 118 Kč

Publikace je určena především kardiochirurgům a kardiologům, ale také dalším lékařům pečujícím o nemocné s nemocněním srdce. Počet dospělých nemocných operovaných pro chlopenní srdeční vadu u nás neus ... a dál?

Produkt Triton Přístupy k mitrální chlopni - Jaroslav Lindner

Triton Přístupy k mitrální chlopni - Jaroslav Lindner - parametry

Název produktu: Triton Přístupy k mitrální chlopni - Jaroslav Lindner
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 197 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je určena především kardiochirurgům a kardiologům, ale také dalším lékařům pečujícím o nemocné s nemocněním srdce. Počet dospělých nemocných operovaných pro chlopenní srdeční vadu u nás neustále vzrůstá. V knize jsou systematicky popsány přístupy k mitrální chlopni, od standardní nebo nejpoužívanější klasické podélné atriotomie levé síně až po přístup přes aortotomii při současně prováděné operaci na aortální chlopni. Dalším tématem knihy je indikace a taktika současně prováděných výkonů. Text je bohatě doplněn obrázky, schématy a fotografiemi, které názorně ilustrují jednotlivé přístupy hrudní stěnou, včetně miniinvazivních i přímý přístup srdeční stěnou k mitrální chlopni. Monografie je doplněna přehledem literatury, rejstříkem a přehledem časných výsledkům operací na mitrálních chlopních. Přístupy k mitrální chlopni - Jaroslav Lindner od authora Jaroslav Lindner a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Počet dospělých nemocných operovaných pro chlopenní srdeční vadu u

nás neustále vzrůstá. Kniha se zaměřuje na otázku přístupů k

mitrální chlopni, protože existuje celá řada možných přístupů - od

standardní nebo nejpoužívanější klasické podélné atriotomie levé

síně přes různé typy transseptálních přístupů až po aortomii při

současně prováděné operaci na aortální chlopni. Druhým tématem

knihy je indikace a taktika současně prováděných výkonů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.