Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Poruchy funkce gonád - Anna Zuntová, Eva Seemanová, Lidka Li...

Učebnice/Odborná literatura

Triton Poruchy funkce gonád - Anna Zuntová, Eva Seemanová, Lidka Li...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Poruchy funkce gonád - Anna Zuntová;Eva Seemanová;Lidka Lisá. Poruchy determinace a diferenciace pohlaví nepatří mezi často se vyskytující, ale jejich psychické, etické a sociální následky jsou velmi závažné. Autorky této publikace se uvedenými aspekty zabývají z hlediska dětské endokrinologie, genetiky a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Poruchy funkce gonád - Anna Zuntová, Eva Seemanová, Lidka Li...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Publikace: Poruchy funkce gonád - Anna Zuntová;Eva Seemanová;Lidka Lisá. Poruchy determinace a diferenciace pohlaví nepatří mezi často se vyskytující, ale jejich psychické, etické a sociální následky jsou velmi závažné. Autorky této publikace se uvedenými aspekty zabývají z hlediska dětské endokrinologie, genetiky a histologie. Přehledné členění nejrozsáhlejší části se věnuje nejprve postupu diferenciace gonád, následuje klasifikace poruch (s absencí či přítomností Y chromozómu v genotypu, nadměrný počet » ... a dál?

Produkt Triton Poruchy funkce gonád - Anna Zuntová, Eva Seemanová, Lidka Li...

Triton Poruchy funkce gonád - Anna Zuntová, Eva Seemanová, Lidka Li... - parametry

Název produktu: Triton Poruchy funkce gonád - Anna Zuntová, Eva Seemanová, Lidka Li...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 125 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Poruchy funkce gonád - Anna Zuntová;Eva Seemanová;Lidka Lisá. Poruchy determinace a diferenciace pohlaví nepatří mezi často se vyskytující, ale jejich psychické, etické a sociální následky jsou velmi závažné. Autorky této publikace se uvedenými aspekty zabývají z hlediska dětské endokrinologie, genetiky a histologie. Přehledné členění nejrozsáhlejší části se věnuje nejprve postupu diferenciace gonád, následuje klasifikace poruch (s absencí či přítomností Y chromozómu v genotypu, nadměrný počet chromozómů, genové mutace, nesestouplá testes a receptorové poruchy). V jednotlivých kapitolách jsou popisovány klinické znaky, možnosti léčby a doplněny kasuistiky. Část probírající genetiku jednotlivých poruch se zaměřuje na jejich klinickou a genetickou prognózu, pasáže věnované histologii se orientují na morfologii dysgenetických gonád, přičemž zvláštní pozornost náleží nádorům spojeným s konkrétními defekty. Všechny tři části doprovází reprezentativní seznam literatury. Publikace: Poruchy funkce gonád - Anna Zuntová;Eva Seemanová;Lidka Lisá.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.