Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Onemocnění žaludku a dvanáctníku - Jan Martínek, Julius Špič...

Učebnice/Odborná literatura

Triton Onemocnění žaludku a dvanáctníku - Jan Martínek, Julius Špič...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Onemocnění žaludku a dvanáctníku - Jan Martínek;Julius Špičák. Publikace, pojednávající o onemocněních žaludku a dvanáctníku, přináší praktickým lékařům přehledný a ucelený soubor poznatků z dané oblasti. Kniha je členěna na dvě části - obecnou a speciální. Obecná část zahrnuje anatomické a fyziologické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Onemocnění žaludku a dvanáctníku - Jan Martínek, Julius Špič...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 80 Kč

Publikace: Onemocnění žaludku a dvanáctníku - Jan Martínek;Julius Špičák. Publikace, pojednávající o onemocněních žaludku a dvanáctníku, přináší praktickým lékařům přehledný a ucelený soubor poznatků z dané oblasti. Kniha je členěna na dvě části - obecnou a speciální. Obecná část zahrnuje anatomické a fyziologické poznámky, informace o vyšetřovacích metodách, sekreci žaludeční kyseliny, lécích užívaných při léčbě onemocnění žaludku a dvanáctníku a samostatnou kapitolu o Helicobacter pylori. Speciální část je » ... a dál?

Produkt Triton Onemocnění žaludku a dvanáctníku - Jan Martínek, Julius Špič...

Triton Onemocnění žaludku a dvanáctníku - Jan Martínek, Julius Špič... - parametry

Název produktu: Triton Onemocnění žaludku a dvanáctníku - Jan Martínek, Julius Špič...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 80 Kč
Maximální cena: 80 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Onemocnění žaludku a dvanáctníku - Jan Martínek;Julius Špičák. Publikace, pojednávající o onemocněních žaludku a dvanáctníku, přináší praktickým lékařům přehledný a ucelený soubor poznatků z dané oblasti. Kniha je členěna na dvě části - obecnou a speciální. Obecná část zahrnuje anatomické a fyziologické poznámky, informace o vyšetřovacích metodách, sekreci žaludeční kyseliny, lécích užívaných při léčbě onemocnění žaludku a dvanáctníku a samostatnou kapitolu o Helicobacter pylori. Speciální část je věnována jednotlivým onemocněním - kongenitálním anomáliím, funkčním onemocněním gastroduodena, gastroparéze, gastritidě, vředům žaludku a dvanáctníku, gastropatii, komplikacím po operacích žaludku, Zollinger-Ellisonovu syndromu, nádorům žaludku a dvanáctníku a bezoárům. Publikace: Onemocnění žaludku a dvanáctníku - Jan Martínek;Julius Špičák.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.