Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton ...když už bereš... - Informace pro uživatele - Laura Krekul...

Učebnice/Odborná literatura

Triton ...když už bereš... - Informace pro uživatele - Laura Krekul...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: ...když už bereš... - Informace pro uživatele - Laura Krekulová. Publikace je určena lidem, kteří berou drogy. Autorka v ní upozorňuje na zdravotní problémy spojené s užíváním drog, mezi něž patří celkové poruchy zdraví, a to jak poruchy tělesného vývoje a podvýživa, tak toxické postižení orgánů, dále ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton ...když už bereš... - Informace pro uživatele - Laura Krekul...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 30 Kč

Publikace: ...když už bereš... - Informace pro uživatele - Laura Krekulová. Publikace je určena lidem, kteří berou drogy. Autorka v ní upozorňuje na zdravotní problémy spojené s užíváním drog, mezi něž patří celkové poruchy zdraví, a to jak poruchy tělesného vývoje a podvýživa, tak toxické postižení orgánů, dále infekce a psychické poruchy. Neopomíjí ani nebezpečí předávkování a nabízí srozumitelný návod, jak v takovém případě poskytnout účinnou první pomoc. Cílem knihy je pokud možno zmenšit rizika poškození » ... a dál?

Produkt Triton ...když už bereš... - Informace pro uživatele - Laura Krekul...

Triton ...když už bereš... - Informace pro uživatele - Laura Krekul... - parametry

Název produktu: Triton ...když už bereš... - Informace pro uživatele - Laura Krekul...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 30 Kč
Maximální cena: 30 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: ...když už bereš... - Informace pro uživatele - Laura Krekulová. Publikace je určena lidem, kteří berou drogy. Autorka v ní upozorňuje na zdravotní problémy spojené s užíváním drog, mezi něž patří celkové poruchy zdraví, a to jak poruchy tělesného vývoje a podvýživa, tak toxické postižení orgánů, dále infekce a psychické poruchy. Neopomíjí ani nebezpečí předávkování a nabízí srozumitelný návod, jak v takovém případě poskytnout účinnou první pomoc. Cílem knihy je pokud možno zmenšit rizika poškození zdraví a trvalých následků. Publikace: ...když už bereš... - Informace pro uživatele - Laura Krekulová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.