Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Triton Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda

Knihy

Triton Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda

Hodnocení: 1x
  • 4

Pražský psychoanalytik Václav Buriánek uspořádal knihu Fakta a dojmy jako výroční sborník k příležitosti 150. výročí narození zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda. Ke vzniku publikace mimo jiné přispěli členové České psychoanalytické společnosti a moravští historikové. Tento netradiční průvodce Freudovým rodným ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Triton Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda koupíte i tady

Specifikace Triton Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 343 Kč

Pražský psychoanalytik Václav Buriánek uspořádal knihu Fakta a dojmy jako výroční sborník k příležitosti 150. výročí narození zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda. Ke vzniku publikace mimo jiné p ... a dál?

Produkt Triton Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda

Triton Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda - parametry

Název produktu: Triton Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 343 Kč
Maximální cena: 379 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pražský psychoanalytik Václav Buriánek uspořádal knihu Fakta a dojmy jako výroční sborník k příležitosti 150. výročí narození zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda. Ke vzniku publikace mimo jiné přispěli členové České psychoanalytické společnosti a moravští historikové. Tento netradiční průvodce Freudovým rodným krajem spojuje dostupné, ale dosud izolované historické a národopisné informace s psychoanalytickými interpretacemi a bohatým obrazovým materiálem. Výsledná mozaika faktů a dojmů vypovídá o možných vlivech Freudova rodiště (v nejširším slova smyslu) na jeho niterné zkušenosti a budoucí tvořivost. Kniha se soustředí na Freudův pobyt v Příboře, na jeho vztah k rodnému městu a na vztah Příborských a většinové kultury ke slavnému rodákovi.   Obrazovou část knihy doprovázejí převážně archivní fotografie, snímky z novější doby pořídili Václav Buriánek a Rudolf Jarnot. Jarnotovy fotografie přispívají do souboru poetickým půvabem. Většina Buriánkových fotografií zachycuje město Příbor a okolí ještě koncem osmdesátých a v průběhu devadesátých let 20. století, tedy v dobově zakonzervovaném stavu romantizujícího chátrání. Autor knihy Václav Buriánek, Vydavatelstvo Triton, Kniha,2003


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.