Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Triton Elektromyografie - Možnosti jehlové elektromyografie v diagn...

Knihy

Triton Elektromyografie - Možnosti jehlové elektromyografie v diagn...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Elektromyografie - Možnosti jehlové elektromyografie v diagnostice nervosvalových onemocnění - Otakar Keller. Elektromyografie patří mezi elektrofyziologické techniky, které napomáhají hodnocení funkčního stavu motorického systému. Pro diagnostiku některých nervosvalových onemocnění je důležitý odhad změn ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83703
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Elektromyografie - Možnosti jehlové elektromyografie v diagn...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 65 Kč

Publikace: Elektromyografie - Možnosti jehlové elektromyografie v diagnostice nervosvalových onemocnění - Otakar Keller. Elektromyografie patří mezi elektrofyziologické techniky, které napomáhají hodnocení funkčního stavu motorického systému. Pro diagnostiku některých nervosvalových onemocnění je důležitý odhad změn velikosti motorické jednotky v postiženém svalu. Při hodnocení patologických stavů je však třeba brát v úvahu nejen velkou variabilitu mezi různými stavy, ale i variabilitu v rámci jednoho svalu. » ... a dál?

Produkt Triton Elektromyografie - Možnosti jehlové elektromyografie v diagn...

Triton Elektromyografie - Možnosti jehlové elektromyografie v diagn... - parametry

Název produktu: Triton Elektromyografie - Možnosti jehlové elektromyografie v diagn...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 65 Kč
Maximální cena: 65 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Elektromyografie - Možnosti jehlové elektromyografie v diagnostice nervosvalových onemocnění - Otakar Keller. Elektromyografie patří mezi elektrofyziologické techniky, které napomáhají hodnocení funkčního stavu motorického systému. Pro diagnostiku některých nervosvalových onemocnění je důležitý odhad změn velikosti motorické jednotky v postiženém svalu. Při hodnocení patologických stavů je však třeba brát v úvahu nejen velkou variabilitu mezi různými stavy, ale i variabilitu v rámci jednoho svalu. Pomocí jehlové elektromyografie lze zachytit potenciál motorické jednotky (MUP), jehož velikost se mění za různých patologických stavů. Cílem první části této práce je porovnat významnost jednotlivých parametrů MUP, včetně nově zavedeného indexu pro zjištění patologických stavů na větším souboru, a najít optimální způsob statistického hodnocení analýzy potenciálů motorických jednotek, jenž by byl využitelný pro diagnostiku nervosvalových onemocnění. Druhá část práce je zaměřena na možnosti využití Willisonovy analýzy pro tuto diagnostiku. Publikace: Elektromyografie - Možnosti jehlové elektromyografie v diagnostice nervosvalových onemocnění - Otakar Keller.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.