Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Arteriální hypertenze - Minimum pro praxi - Jiří Widimský, j...

Učebnice/Odborná literatura

Triton Arteriální hypertenze - Minimum pro praxi - Jiří Widimský, j...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Arteriální hypertenze - Minimum pro praxi - Jiří Widimský, jr.. Arteriální hypertenze je nejčastějším kardiovaskulárním onemocněním. Prevalence hypertenze v dospělé populaci v České republice je 30 %, se zřetelným nárůstem ve vyšších věkových dekádách. Spolu s hyperlipoproteinemií, kouřením a diabetem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83727

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Arteriální hypertenze - Minimum pro praxi - Jiří Widimský, j...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 21 Kč

Publikace: Arteriální hypertenze - Minimum pro praxi - Jiří Widimský, jr.. Arteriální hypertenze je nejčastějším kardiovaskulárním onemocněním. Prevalence hypertenze v dospělé populaci v České republice je 30 %, se zřetelným nárůstem ve vyšších věkových dekádách. Spolu s hyperlipoproteinemií, kouřením a diabetem mellitem představuje jeden z nejzávažnějších rizikových faktorů ischemické choroby srdeční. V publikaci se autor po definování pojmu zabývá měřením krevního tlaku, příčinami a diagnostickými aspekty » ... a dál?

Produkt Triton Arteriální hypertenze - Minimum pro praxi - Jiří Widimský, j...

Triton Arteriální hypertenze - Minimum pro praxi - Jiří Widimský, j... - parametry

Název produktu: Triton Arteriální hypertenze - Minimum pro praxi - Jiří Widimský, j...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 21 Kč
Maximální cena: 21 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Arteriální hypertenze - Minimum pro praxi - Jiří Widimský, jr.. Arteriální hypertenze je nejčastějším kardiovaskulárním onemocněním. Prevalence hypertenze v dospělé populaci v České republice je 30 %, se zřetelným nárůstem ve vyšších věkových dekádách. Spolu s hyperlipoproteinemií, kouřením a diabetem mellitem představuje jeden z nejzávažnějších rizikových faktorů ischemické choroby srdeční. V publikaci se autor po definování pojmu zabývá měřením krevního tlaku, příčinami a diagnostickými aspekty hypertenze. Nejrozsáhlejší kapitola je zaměřena na léčbu - její principy, léčbu nefarmakologickou a farmakologickou (zde je uveden přehled jednotlivých skupin antihypertenziv) a léčbu ve specifických situacích (v těhotenství, při diabetu mellitu apod.). Závěr je věnován problematice sekundárních hypertenzí, nechybí zmínka o complianci nemocných k léčbě, o prevenci hypertenze a o ekonomických aspektech onemocnění. Publikace: Arteriální hypertenze - Minimum pro praxi - Jiří Widimský, jr..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.