Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Arteriální hypertenze – současné klinické trendy (VII) - Jiří Widimský a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Triton Arteriální hypertenze – současné klinické trendy (VII) - Jiří Widimský a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Sborník vychází u příležitosti sedmého ročníku Sympozia arteriální hypertenze: současné klinické trendy. Akci pořádá Centrum pro výzkum, diagnostiku a léčbu hypertenze III. interní kliniky 1. LF UK VFN v Praze. Již tradičně je organizována ve spolupráci s Českou společností pro hypertenzi, Českou internistickou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Arteriální hypertenze – současné klinické trendy (VII) - Jiří Widimský a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 260 Kč

Sborník vychází u příležitosti sedmého ročníku Sympozia arteriální hypertenze: současné klinické trendy. Akci pořádá Centrum pro výzkum, diagnostiku a léčbu hypertenze III. interní kliniky 1. LF UK VF ... a dál?

Produkt Triton Arteriální hypertenze – současné klinické trendy (VII) - Jiří Widimský a kol.

Triton Arteriální hypertenze – současné klinické trendy (VII) - Jiří Widimský a kol. - parametry

Název produktu: Triton Arteriální hypertenze – současné klinické trendy (VII) - Jiří Widimský a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 291 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sborník vychází u příležitosti sedmého ročníku Sympozia arteriální hypertenze: současné klinické trendy. Akci pořádá Centrum pro výzkum, diagnostiku a léčbu hypertenze III. interní kliniky 1. LF UK VFN v Praze. Již tradičně je organizována ve spolupráci s Českou společností pro hypertenzi, Českou internistickou společností a Českou kardiologickou společností. Příspěvky celkem šestnácti autorů prezentované ve sborníku jsou věnovány následujícím tématům: antidiabetika a krevní tlak, inhibitory ACE v prevenci diabetes mellitus, stres a hypertenze, hypertenze a ICHDK, problémy léčby primárního hyperaldosteronismu, nízkoreninová hypertenze rezistentní na léčbu, feochromocytom, kalkulace renálního rizika ve vztahu k hypertenzi, mikroalbuminurie a hypertenze, nefarmakologická léčba rezistentní hypertenze, inhibitory reninu, AT1-blokátory a beta-blokátory v léčbě hypertenze, blokáda RAAS v sekundární prevenci KV příhod, fixní kombinace inhibitorů ACE a blokátorů kalciových kanálů, léčba arteriální

hypertenze a ovlivnění tepenného systému ve stáří, ranní vzestupy TK a riziko CMP. Arteriální hypertenze – současné klinické trendy (VII) - Jiří Widimský a kol. od authora Jiří Widimský a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.