Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Trigon Zasvěcovací dopisy do vysoké magie a mystiky čísel

Knihy naučná literatura

Trigon Zasvěcovací dopisy do vysoké magie a mystiky čísel

Hodnocení: 1x
  • 4

Ve svém posledním a zároveň vrcholném díle Magia divina (Božská magie) zúročil František Kabelák nejen své hluboké znalosti doktríny a historie hermetických věd, ale i bohaté zkušenosti z vlastní magické a psychurgické praxe. Magie představuje v autorově pojetí cestu transcendentního poznání, jež prostřednictvím ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Trigon Zasvěcovací dopisy do vysoké magie a mystiky čísel

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 398 Kč

Ve svém posledním a zároveň vrcholném díle Magia divina (Božská magie) zúročil František Kabelák nejen své hluboké znalosti doktríny a historie hermetických věd, ale i bohaté zkušenosti z vlastní magi ... a dál?

Produkt Trigon Zasvěcovací dopisy do vysoké magie a mystiky čísel

Trigon Zasvěcovací dopisy do vysoké magie a mystiky čísel - parametry

Název produktu: Trigon Zasvěcovací dopisy do vysoké magie a mystiky čísel
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 398 Kč
Maximální cena: 401 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ve svém posledním a zároveň vrcholném díle Magia divina (Božská magie) zúročil František Kabelák nejen své hluboké znalosti doktríny a historie hermetických věd, ale i bohaté zkušenosti z vlastní magické a psychurgické praxe. Magie představuje v autorově pojetí cestu transcendentního poznání, jež prostřednictvím extatického zření zkoumá hermetickou pavahu jsoucna. V úvodních kapitolách k magii seznamuje čtenáře s dějinami magie, objasňuje podstatu divinační magie, zabývá se jejím vztahem k zákonům empirického dění a obsáhle se věnuje problematice konstruování a užití magických číselných obrazců. Vlastní popis Magia divina, v němž Kabelák rozpracoval svou koncepci hermeticky pojatého a abstraktně vyjádřeného transcendentalismu, tvoří spolu s kabalistickými studiemi autorův nejcennější odkaz. (dopisy baronu Spedalierimu (1861-1863)) Publikace: Zasvěcovací dopisy do vysoké magie a mystiky čísel - Dopisy baronu Spedalierimu (1861-1863) - Eliphas Lévi. Publikace: Zasvěcovací dopisy do vysoké magie a mystiky čísel - Dopisy baronu Spedalierimu (1861-1863) - Eliphas Lévi. Publikace: Sněm filosofů. Obsah: O lunárním Blasu, Turba filosofů, O kamenu filosofů (vše

Libavius), Hercules Pio-chymicus (Petrus Johannes Faber), Isagoges

(Julius Sperber). Publikace: Sněm filosofů. Autor knihy František Kabelák, Vydavatelstvo Trigon,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.