Trevi XF 1000 KB
Trevi XF 1000 KB

Trevi XF 1000 KB

Trevi XF 1000 KB je flexibilní reproduktor, který je určen především pro mobilní používání. Vnitřní baterie zajišťuje napájení systému a zvyšuje přenosné využití reproduktoru. Vytahovací rukojeť a kolečka umožňují snadné přenášení. Rozhraní bluetooth je k dispozici na bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonů, tabletů a notebooků. Prostřednictvím AUX vstupu lze k reproduktoru připojit kabelové hudební zařízení, jako např. mobilní telefon, CD…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Trevi XF 1000 KB
Výrobce: TREVI
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Trevi XF 1000 KB je flexibilní reproduktor, který je určen především pro mobilní používání.

Vnitřní baterie zajišťuje napájení systému a zvyšuje přenosné využití reproduktoru. Vytahovací rukojeť a kolečka umožňují snadné přenášení.

Rozhraní bluetooth je k dispozici na bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonů, tabletů a notebooků. Prostřednictvím AUX vstupu lze k reproduktoru připojit kabelové hudební zařízení, jako např. mobilní telefon, CD přehrávač nebo počítač. MP3 podporující USB port zajišťuje přehrávání hudby z USB paměťových médií. Další USB port umožňuje nabíjení připojených zařízení. Také je k dispozici jeden linkový port.

Mikrofonní sekce vedle dvou jack vstupů nabízí i samostatný regulátor hlasitosti a nastavitelný efekt Echo. 2pásmový ekvalizér slouží pro optimalizaci zvuku. Další jack vstup umožňuje připojení hudebních nástrojů (např. kytary).

Optimální ozvučení zajišťuje jeden 25cm (10 ") basový reproduktor a dva 3,81cm (1,5") výškové reproduktory. Díky nim reproduktor garantuje vysokou srozumitelnost řečových projevů a dynamické hloubky. Max. výkon reproduktoru představuje 100 W.

Vedle akustických kvalit Vás reproduktor přesvědčí i vizuální přitažlivostí - nabízí vícebarevné LED osvětlení se 7 funkcemi.

Reproduktor přenosný, 100W, 2-pásmové repro s basreflexem, Speaker 10 “+ 2 tweeter 1.5”, modrý LCD displej, Bluetooth, MP3 přehrávač, USB, AUX, 2x vstup na mikrofon/kytaru, USB pro nabíjení externí zařízení, disco LED světla, dynamický mikrofon. Patříte mezi lidi, na jejichž rodinných oslavách nebo firemních akcích nikdy nechybí hudba. Zpestřete si party tímto 100watovým přenosným karaoke reproduktorem od společnosti Trevi. Je vhodný pro časté přemísťování a nabízí možnost přehrávat hudbu z USB portu nebo bezdrátově z mobilu či tabletu přes Bluetooth. S tímto reproboxem rozvíříte vody nudy a každá oslava se stane nezapomenutelným zážitkem.VypnutoVynechat z LightBoxuPro každou příležitostPatříte mezi lidi, na jejichž rodinných oslavách nebo firemních akcích nikdy nechybí hudba. Zpestřete si party tímto 100W přenosným karaoke reproduktorem od společnosti Trevi. Je vhodný pro časté přemísťování a nabízí možnost přehrávat hudbu z USB portu nebo bezdrátově z m Hi-Fi karaoke systém XFest 2 x mikrofon pro duet, možnost připojení elektrické kytary, konektivita BLUETOOTH USB vstup, USB nabíjení pro externí zařízení (smartphone atd.) AUX IN vestavěný MP3 přehrávač LCD display s modrým podsvícením ovládání hlasitosti, basy a výšky, 5 pásmový equalizer. samostatné ovládání hlasitosti pro mikrofon, kytaru a ECHO dvoupásmový repro s basreflexem, basový reproduktor 10 “+ 2x tweeters 1.5” kolečka pro snadnou manipulaci, výsuvné madlo LED disko světla - multicolor (BLUE, RED, PURPLE, GREEN, BLUE, LIME, WHITE), integrované 7 variant dynamické mikrofony XLR maximální výkon 100 W napájení AC 230V-50Hz vestavěná dobíjecí baterie 12V 7.2A rozměry 33 x 33,5 x 60 cm hmotnost 14kg Přenosný reproduktor Trevi XF 1

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.