MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Ostatní z kategorie destiláty » Srovnání cen Třešňovice Zubří 2014 0,5 l

Ostatní z kategorie destiláty

Třešňovice Zubří 2014 0,5 l

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595635400087

Pálenka - třešňovice, země původu Česká republika. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Kvalitní pálenka potěší milovníky tvrdšího alkoholu a perfektně se hodí při každém posezení v dobré společnosti. Třešňovice se vyrábí v pálenici Zubří, osloví vás svou originální sladce laděnou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.61877
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Třešňovice Zubří 2014 0,5 l

Specifikace Třešňovice Zubří 2014 0,5 l

Kategorie Ostatní z kategorie destiláty
Nejnižší cena 419 Kč

Pálenka - třešňovice, země původu Česká republika. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Dobrá pálenka potěší milovníky tvrdšího alkoholu a oceníte ji nejen při slavnostních příležitostech či posezení s přáteli. Třešňovice vznikla s maximální péčí v pálenici Zubří, patří mezi pálenky s originální chutí, jež kombinuje tóny pecek se šťavnatým ovocem. Stočena je do lahve o objemu 0,5 l. Hladina alkoholu je u třešňovice Zubří plných 50 %, i přesto je tento silný alkohol » ... a dál?

Produkt Třešňovice Zubří 2014 0,5 l

Třešňovice Zubří 2014 0,5 l - parametry

Název produktu: Třešňovice Zubří 2014 0,5 l
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 419 Kč
Maximální cena: 419 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pálenka - třešňovice, země původu Česká republika. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Kvalitní pálenka potěší milovníky tvrdšího alkoholu a perfektně se hodí při každém posezení v dobré společnosti. Třešňovice se vyrábí v pálenici Zubří, osloví vás svou originální sladce laděnou chutí, kde ve vůni ovoce cítíme nádech pecek. Připravena je v lahvi o celkovém objemu 0,5 l. Hladina alkoholu je u třešňovice Zubří plných 50 %, i přesto je tento silný alkohol příjemně jemný. Pokud by vás zajímala země původu, v tomto případě je to Česká republika. Lahev, jež byla připravena s vysokou péčí, si vychutnáte doma nebo při různých oslavách. Důležité přednosti třešňovice Zubří Třešňovice 500 Ml 50% Alkohol s výjimečně výraznou chutí a příjemnou vůní Sladká třešňovice s peckovými tóny v chuti Pálenka Zubří má hladinu alkoholu 50 % Obsah lahve je 0,5 l třešňovice Zemí původu pálenky Zubří Třešňovice 500 Ml 50% je Česká republika Zubří Třešňovice je jemná pálenka s výraznou ovocnou chutí o obsahu 50% alkoholu. Jde o pokračování v tradici výroby ovocných destilátů v regionu. Čerpá se ze zkušeností, které jsou v rodině na Valašsku předávány již několik generací. Z hlediska malého objemu výroby si poctivě hlídají, jak kvalitu surovin, tak celý proces této výroby. Při výrobě je prioritou výběr ovoce té nejvyšší kvality. Tradiční šetrné zpracování a následná vícenásobná destilace dotváří charakter těchto nezaměnitelných destilátů. Ochutnejte tento lásky plný destilát. 50% moravské třešňovice z pálenice Zubří v srdci Valašska. Pan Stromský následuje tradici výroby ovocných destilátů v regionu.​ Jeho výzvou a vášní jsou odrůdové a ročníkové destiláty té nejvyšší kvality. Čerpá ze zkušeností, které jsou v rodině předávány po několik generací. Spojuje ho láska a nadšení pro to, co dělá. Prioritou při výrobě je pro něj výběr ovoce té nejvyšší kvality ,proto ji destililuje z odrůdy pouze Karešava.


Přidat recenzi pro Třešňovice Zubří 2014 0,5 l

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.