Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Trenton Lee Stewart: Tajemné bratrstvo pana Benedikta

Knihy pro děti a mládež

Trenton Lee Stewart: Tajemné bratrstvo pana Benedikta

Hodnocení: 1x
  • 4

Jako výjimečné dítě to nemusíte mít v životě bůhvíjak jednoduché – dospělí vás často podceňují, a když se k tomu přidá, že mezi svými vrstevníky poněkud vyčníváte a dobírají si vás, můžete se cítit osamoceně i mezi nimi. Výjimeční a osamocení jsou i chytrý a vnímavý znalec lidských povah Renek, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Trenton Lee Stewart: Tajemné bratrstvo pana Benedikta koupíte i tady

Specifikace Trenton Lee Stewart: Tajemné bratrstvo pana Benedikta

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 186 Kč

JSI NADANÉ DÍTĚ A CHCEŠ VYUŽÍT JEDINEČNÉ PŘÍLEŽITOSTI?" - Na tento inzerát v novinách se přihlásí desítky dětí. Musejí složit několik tajemných a zapeklitých zkoušek. (A ty, milý čtenáři, si svou bystrost můžeš vyzkoušet s nimi.) Nakonec však uspějí jen čtyři z nich. Všechny jsou mimořádně nadané a nyní je čeká úkol, který dokážou splnit jen ti nejinteligentnější a nejdůvtipnější. ... a dál?

Produkt Trenton Lee Stewart: Tajemné bratrstvo pana Benedikta

Trenton Lee Stewart: Tajemné bratrstvo pana Benedikta - parametry

Název produktu: Trenton Lee Stewart: Tajemné bratrstvo pana Benedikta
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jako výjimečné dítě to nemusíte mít vživotě bůhvíjak jednoduché – dospělí vás často podceňují, a když se ktomu přidá, že mezi svými vrstevníky poněkud vyčníváte a dobírají si vás, můžete se cítit osamoceně i mezi nimi. Výjimeční a osamocení jsou i chytrý a vnímavý znalec lidských povah Renek, ustrašený, ale geniální pamětí oplývající Brčko, silná a obratná akrobatka Katka i svéhlavá Konstance, věčná potížistka, jejíž umíněnost ale občas také může přijít vhod. Tahle čtveřice by vám mohla znít jako správná parta, která se výborně doplňuje, jenže jeden druhého zpočátku neznají – světem se protloukají sami a jejich samotu zvýrazňuje to, že jsou všichni vpodstatě sirotci. Dohromady je svede až záhadný pan Benedikt svým tajemným inzerátem: „JSI NADANÉ DÍTĚ A CHCEŠ VYUŽÍT JEDINEČNÉ PŘÍLEŽITOSTI?“, po němž naše čtveřice jako jediná složí vtajuplném Benediktově domě několik podivných a zapeklitých zkoušek. Nové přátelství je na světě, samota o kousek menší, nic však není zadarmo – vychází najevo, že svět ohrožuje zvrácený vynálezce Tomáš Utrum, který usilovně pracuje na tom, aby si svým důmyslným přístrojem podmanil celý svět. Času zabránit mu vtom je zoufale málo a dokázat to může jen tým jedinců na jednu stranu výjimečných, na stranu druhou dospělými podceňovaných: talentovaných dětí. A tak naše čtyřka chvatně vyráží na životu nebezpečnou misi na nehostinný ostrov sprapodivným názvem Saamprossebbe, sídlo Utrumovy akademie, kde šílený vynálezce a jeho kumpáni provozují své zlovolné čachry. Na expedici do jámy lvové, při níž budou muset rozlousknout celou řadu hádanek, šifer a záhad, se snimi můžete vydat i vy. Dokážou se noví kamarádi vypořádat svšehoschopnými dospělými protivníky a jejich úklady a zachránit svět? Na to vám odpoví první ze série dobrodružství Tajemného bratrstva pana Benedikta. Tajemné bratrstvo pana Benedikta - Trenton Lee Stewart. „JSI NADANÉ DÍTĚ A CHCEŠ VYUŽÍT JEDINEČNÉ PŘÍLEŽITOSTI?" - Na tento inzerát v novinách se přihlásí desítky dětí. Musejí složit několik tajemných a zapeklitých zkoušek. (A ty, milý čtenáři, si svou bystrost můžeš vyzkoušet s nimi.) Nakonec však uspějí jen čtyři z nich. Všechny jsou mimořádně nadané a nyní je čeká úkol, který dokážou splnit jen ti nejinteligentnější a nejdůvtipnější. Odolají noví přátelé nástrahám tajné mise a projdou zkouškou ze všech nejdůležitější? Tajemné bratrstvo pana Benedikta - Trenton Lee Stewart od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.