Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Transity a progrese v individuálním horoskopu

Knihy naučná literatura

Transity a progrese v individuálním horoskopu cena od 0 Kč

Transity a progrese v individuálním horoskopu

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Transity a progrese v individuálním horoskopu - Psychologický přístup k astrologickým předpovědím - Liz Greene. Kniha vznikla na základě přednášek v londýnském Středisku pro psychologickou astrologii. Autorka rozlišuje tři roviny, na nichž se transity a progrese projevují: rovinu významu (teleologickou ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Transity a progrese v individuálním horoskopu - parametry

Název produktu: Transity a progrese v individuálním horoskopu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Transity a progrese v individuálním horoskopu - Psychologický přístup k astrologickým předpovědím - Liz Greene. Kniha vznikla na základě přednášek v londýnském Středisku pro

psychologickou astrologii. Autorka rozlišuje tři roviny, na nichž

se transity a progrese projevují: rovinu významu (teleologickou

rovinu), emocionální rovinu a materiální rovinu. Klade si rovněž

otázku, kdy ve skutečnosti k těmto projevům dochází a jak souvisejí

vnější události s jejich vnitřním prožíváním. Na příkladu několika

horoskopů ukazuje, jak lze pracovat s transity a progresemi v

individuálním horoskopu. Publikace: Transity a progrese v individuálním horoskopu - Psychologický přístup k astrologickým předpovědím - Liz Greene. Zkusmý pohled na svět z hlediska hermetického (analogického) způsobu myšlení, a to v perspektivě jungovské psychologie a s využitím astrologické symboliky. Kniha obsahuje přednášky, esejistické črty a krátké reflexe na nejrůznější aktuální témata. Ústřední otázkou je možnost obnovení vertikálního prožívání světa pomocí Jungovy archetypové psychologie, jež podle názoru autora navazuje na hermetické (novoplatónské) myšlení antiky a středověku. Kniha Transity a progrese v individuálním horoskopu je skvělým příkladem současného astrologického myšlení založeného na jungovském pojetí komplexů. Přináší celou řadu nových poznatků nejen pro astrology, ale také pro všechny ty, kteří se zajímají o psychologické problémy jedince a o otázku, do jaké míry lze předvídat události v lidském životě.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.