Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Filmové postavičky » Srovnání cen Transformers Sawback

Filmové postavičky

Transformers Sawback

Hodnocení: 1x
 • 4

*** Využijte momentu překvapení Transformers s tímto malým, ale mocným Beastboxem! Když je v tajném režimu, jeho nepřátelé si ho nevšimnou. Ale v jednom kroku se transformuje do režimu mocného Autobota! Útočí z ničeho nic a Decepticoni si ani nevšimnou kdo je porazil. Transformers 1 je slavný akční film z roku 2007, ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Transformers Sawback

Kategorie Filmové postavičky
Výrobce Transformers
Nejnižší cena 155 Kč

Transformace Minicona v 1 kroku.Využijte momentu překvapení Transformers s tímto malým, ale mocným Beastboxem! Když je v tajném režimu, jeho nepřátelé si ho nevšimnou. Ale** v jednom kroku se transformuje** do režimu mocného Autobota! Útočí z ničeho nic a Decepticoni si ani nevšimnou kdo je porazil. Dodáváno jako assort = dostupnost jednotlivých druhů je závislá na aktuální dodávce zboží od dodavatele. Uvedená cena je za » ... a dál?

Produkt Transformers Sawback

Transformers Sawback - parametry

Název produktu: Transformers Sawback
Výrobce: Transformers
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 225 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Využijte momentu překvapení Transformers s tímto malým, ale mocným Beastboxem! Když je v tajném režimu, jeho nepřátelé si ho nevšimnou. Ale v jednom kroku se transformuje do režimu mocného Autobota! Útočí z ničeho nic a Decepticoni si ani nevšimnou kdo je porazil. Transformers 1 je slavný akční film z roku 2007, který je adaptací hraček Transformers, komiksů a kreslených seriálů. Ve filmu je zobrazen boj mezi hrdinskými Autoboty a ďábelskými Decepticony, což jsou autonomní robotické organismy z planety Cybertron. Obě skupiny se snaží získat Prajiskru (kostku Allspark), která je schopna dát život strojům. Zatímco Decepticoni s její pomocí plánují vybudovat armádu z pozemských strojů, vyhladit všechny lidi a získat tak neomezenou moc, Autoboti se jim v tom snaží zabránit. Autoroboti objevující se ve filmu: Optimus Prime - velitel Autobotů, transformuje se do tahače kamionu Bumblebee - ochránce Sama Witwickyho, transformuje se do sportovního vozu Jazz - poručík Optima Prima, miluje městskou subkulturu, transformuje se do sportovního vozu Ironhide - střelmistr, charakterem popudlivý specialista na zbraně, transformuje se do většího pick-up vozu Ratchet - lékař a opravář, transformuje se do záchranářského vozidla Tranformer, skládací auto-robot,superrobot, autobot, bojovník, robot. Pořiďte svému malému bojovníkovi pomocníka - superrobot mu pomůže zachránit svět před zlem. Transformeři jsou roboti, které lze přeměnit na něco jiné - auto, tank, pravěkého tvora, terénní auto nebo vozidlo těžké techniky. Rozměry kusového balení 3 × 18 × 14 cm 5+

  Transformace Minicona v 1 kroku.

  Využijte momentu překvapení Transformers s tímto malým, ale mocným

Beastboxem! Když je v tajném režimu, jeho nepřátelé si ho nevšimnou.

 • Ale
 • v jednom kroku se transformuje
 • do režimu mocného Autobota!

  Útočí z ničeho nic a Decepticoni si ani nevšimnou kdo je porazil.

  Dodáváno jako assort = dostupnost jednotlivých druhů je

závislá na aktuální dodávce zboží od dodavatele. Uvedená cena je

za jeden kus. Transformers RID Transformace Minicona v 1 kroku

Deception Hammer je malý minicon, se kterým si kluci mohou užít momentu překvapení, nenápadně ho transformovat v mocného Autobota a zaútočit proti Decepticonům.

Transformace Minicona je možná v jednom kroku.

Vyberte Vašemu chlapci jednoho z Miniconů!

Vhodné pro děti od 5 let

Materiál: plast

Rozměry: cca 7 cm

Rozměry balení: 14 x 18 x 2,5 cm


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.