Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tracy Borman: Tudorovci

Knihy

Tracy Borman: Tudorovci

Hodnocení: 0x
  • 4

Jak se z Anglie rozvrácené válkou stala světová velmoc? Do historie věhlasné anglické dynastie vás zasvětí Tracy Borman v knize Tudorovci. Nejen že rozplétá zákulisní machinace a intriky. Poznáte politický a historický kontext. Proniknete do detailů každodenního života velkých panovníků. Jaký byl Jindřich VII. nebo Edvard VI.? Jaké každodenní starosti řešila Alžběta I.? Získejte jedinečný pohled na nejslavnější období proslulé královské rodiny. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Tudorovci
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tracy Borman: Tudorovci koupíte i tady

Specifikace Tracy Borman: Tudorovci

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 319 Kč

Publikace se zabývá historií proslulé anglické dynastie a soustředí se na nejslavnější období této rodiny – na vládu Jindřicha VII., Jindřicha VIII., Edvarda VI., Marie I. a Alžběty I. Tito panovníci se zasloužili o to, že z Anglie, rozvrácené dlouholetou válkou, se stala mezinárodní velmoc. Autorka uvádí politický a historický kontext, ale především si všímá zákulisních intrik, machinací a soukromého života panovníků včetně podrobností o životním stylu a každodenních starostech, které trápily mocné tehdejšího » ... a dál?

Produkt Tracy Borman: Tudorovci

Tracy Borman: Tudorovci - parametry

Název produktu: Tracy Borman: Tudorovci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 319 Kč
Maximální cena: 382 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace se zabývá historií proslulé anglické dynastie a soustředí se na nejslavnější období této rodiny – na vládu Jindřicha VII., Jindřicha VIII., Edvarda VI., Marie I. a Alžběty I.. Publikace se zabývá historií proslulé anglické dynastie a soustředí se na nejslavnější období této rodiny – na vládu Jindřicha VII., Jindřicha VIII., Edvarda VI., Marie I. a Alžběty I. Tito panovníci se zasloužili o to, že z Anglie, rozvrácené dlouholetou válkou, se stala mezinárodní velmoc. Autorka uvádí politický a historický kontext, ale především si všímá zákulisních intrik, machinací a soukromého života panovníků včetně podrobností o životním stylu a každodenních starostech, které trápily mocné tehdejšího světa. Autorka vystudovala historii na University of Hull a napsala řadu úspěšných historických monografií.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.