TowWhee - kids model
TowWhee - kids model

TowWhee - kids model

80% 1x
od 1 189 Kč

Tažné lano TowWhee - kids model

TowWhee je odpružené tažné lano pro cyklistiku. Je vyrobené z elastické gumy, která je potažená v odolném tkaném obalu. "Modrá" varianta sebou přináší speciální vnitřní konstrukci, která odolá i minusovým teplotám a dá se tak použít i na zimní sporty. Lano lze používat i v létě. Lano váží pouze 142 gramů a bylo vyvinuto speciálně pro tahání dětí, tak aby mezi vámi neplandalo a nezapletlo se do kol. Při…

Cyklodesign.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 55 Kč Skladem
1 189 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: TowWhee - kids model
Výrobce: Towwhee
Minimální cena: 1 189 Kč
Maximální cena: 1 189 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Tažné lano TowWhee - kids model

TowWhee je odpružené tažné lano pro cyklistiku. Je vyrobené z elastické gumy, která je potažená v odolném tkaném obalu. "Modrá" varianta sebou přináší speciální vnitřní konstrukci, která odolá i minusovým teplotám a dá se tak použít i na zimní sporty. Lano lze používat i v létě. Lano váží pouze 142 gramů a bylo vyvinuto speciálně pro tahání dětí, tak aby mezi vámi neplandalo a nezapletlo se do kol. Při základní délce má lano 1,37 metrů a při maximálním roztažení má lano 3,65 metrů a to vám pomůže zdolat všechny kopce s vašimi dětmi. Maximální zatížení je 226 kg.

Omezení:

  • Max. rychlost: 13 km/h
  • Maximální zatížení je 226 kg

K dispozici je také Červené TowWhee tažné lano pro děti a Zelené TowWhee tažné lano pro dospělé.K lanům doporučujeme přikoupit také TowWhee Quick Loop úchyt s karabinou pro snadnější a rychlejší upínání na kolo.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze