Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tony Buzan: Používejte hlavu

Knihy naučná literatura

Tony Buzan: Používejte hlavu

Hodnocení: 1x
 • 4

Publikace: Používejte hlavu-Jak uvolnit energii své mysli - Jak uvolnit energii své mysli - Tony Buzan. Myšlenkové mapy jsou nejefektivnější současnou pomůckou pro přemýšlení. Neuvěřitelně vylepší vaši inteligenci, kreativitu, komunikační dovednosti, koncentraci a paměť – každý rozměr vaší výkonnosti. Jsou klíčem, ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Jaké má kniha
Používejte hlavu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tony Buzan: Používejte hlavu koupíte i tady

Specifikace Tony Buzan: Používejte hlavu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 245 Kč

O lidském mozku je známo, že používáme pouze zhruba 1 procento z jeho kapacity. Představte si ty úžasné výsledky, kdybychom uvolnili alespoň část energie ze zbývajících 99 procent. Tento operační manuál pro mozek vám umožní změnit způsob myšlení a učení, probudit smysly a uvolnit skrytou sílu vašeho mozku. Začněte konečně používat hlavu! ... a dál?

Produkt Tony Buzan: Používejte hlavu

Tony Buzan: Používejte hlavu - parametry

Název produktu: Tony Buzan: Používejte hlavu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 245 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Publikace: Používejte hlavu-Jak uvolnit energii své mysli - Jak uvolnit energii své mysli - Tony Buzan. Myšlenkové mapy jsou nejefektivnější současnou pomůckou pro přemýšlení. Neuvěřitelně vylepší vaši inteligenci, kreativitu, komunikační dovednosti, koncentraci a paměť – každý rozměr vaší výkonnosti. Jsou klíčem, který odemkne vaše schopnosti a potenciál. Myšlenkové mapy přivedl na svět Tony Buzan, přední světová autorita v oblasti výzkumu mozku a vzdělávání. Jde o převratnou techniku, která způsobila bouři ve školství i v byznysu. Myšlenkové mapy používají stovky milionů lidí: využijí všechny schopnosti své mozkové kůry – práci se slovy, obrazy, čísly, logikou, rytmem, barvou a prostorem – takže se mohou toulat nekonečnou krajinou svého mozku. Ať už je použijete k jakémukoli cíli, myšlenkové mapy vám pomohou:
 • Myslet jasně, kreativně a originálně.
 • Řešit problémy a rozhodovat se bez pochybování.
 • Plánovat, přesvědčovat, vyjednávat.
 • Zapamatovat si cokoli chcete.
 • Uspořádat a ovládat svůj život. Chcete-li se o tomto tématu dozvědět víc a podělit se s námi o své myšlenkové mapy, navštivte náš blog www.myslenkove-mapy.cz. Tony Buzan Proslavil se jako vynálezce myšlenkových map a milionům lidí pomohl uvolnit jejich kreativitu, vylepšit paměť a najít cestu, jak uvažovat v širších souvislostech. Velmi populární jsou jeho školení a motivační přednášky pro soukromé firmy i vládní organizace ve významných centrech byznysu po celém světě. V roce 2008 získal Tony cenu za životní dílo od Americké asociace kreativity (ACA). Je plodným autorem, napsal více než sto knih, přeložených do 33 jazyků a prodávaných ve více než 150 zemích. Navštivte web www.buzanworld.com a prohlédněte si jeho životopis ve formě myšlenkové mapy. „Patřím mezi ty, kteří jsou přesvědčení, že se svým mozkem dokážeme víc. K aktivnímu používání mozkových buněk nám mohou pomoci kreativní metody, které učí, jak mozek používat. Tony a Barry Buzan jsou autory jedné z nich. Spojení slov a obrázků k vyjádření a záznamu myšlenkové činnosti změnilo a mění život mnoha manažerů.“ —Ivan Pilný, podnikatel a investor Publikace: Používejte hlavu-Jak uvolnit energii své mysli - Jak uvolnit energii své mysli - Tony Buzan. O lidském mozku je známo, že používáme pouze zhruba 1 procento z jeho kapacity. Představte si ty úžasné výsledky, kdybychom uvolnili alespoň část energie ze zbývajících 99 procent! Tony Buzan, přední světový odborník v oblasti výzkumu mozku a vzdělávání a autor metody myšlenkových map, přináší v knize Používejte hlavu „operační manuál“ pro mozek, který vám umožní změnit způsob myšlení a učení, probudit smysly a uvolnit skrytou sílu mozku. Přidejte se k milionům lidí na celém světě, kteří s úspěchem aplikují Buzanovy metody a objevují netušené možnosti své mysli. Tato kniha vás naučí:
 • Snáze a lépe řešit problémy.
 • Stát se kreativnějšími v práci i v životě.
 • Rychle číst a rozumět textu.
 • Pochopit a zapamatovat si co největší množství informací.
 • Otevřít se změnám a novým nápadům.

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.