Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tonko Mardešič: Diagnostika a léčba poruch plodnosti

Učebnice/Odborná literatura

Tonko Mardešič: Diagnostika a léčba poruch plodnosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Diagnostika a léčba poruch plodnosti - Mardešič a kolektiv Tonko. V červenci roku 2013 jsme si připomněli 35 let od narození Lousie Brownové – prvního dítěte po oplození vajíčka v laboratorních podmínkách a následném přenosu embrya zpět do dělohy. Tato publikace je dokladem, jakým mimořádným rozvojem reprodukční ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tonko Mardešič: Diagnostika a léčba poruch plodnosti koupíte i tady

Specifikace Tonko Mardešič: Diagnostika a léčba poruch plodnosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

V červenci roku 2013 jsme si připomněli 35 let od narození Lousie Brownové - prvního dítěte po oplození vajíčka v laboratorních podmínkách a následném přenosu embrya zpět do dělohy. Tato publikace je dokladem, jakým mimořádným rozvojem reprodukční medicína a asistovaná reprodukce během této relativně krátké doby prošla a kam se posunula. Uvádí současné znalosti o vlivu pokročilého reprodukčního věku na plodnost a úspěšnost léčby, současné diagnostické a terapeutické možnosti u žen s poruchou ovulace, význam » ... a dál?

Produkt Tonko Mardešič: Diagnostika a léčba poruch plodnosti

Tonko Mardešič: Diagnostika a léčba poruch plodnosti - parametry

Název produktu: Tonko Mardešič: Diagnostika a léčba poruch plodnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 280 Kč
Ušetríte až: 155 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Diagnostika a léčba poruch plodnosti - Mardešič a kolektiv Tonko. V červenci roku 2013 jsme si připomněli 35 let od narození Lousie Brownové – prvního dítěte po oplození vajíčka v laboratorních podmínkách a následném přenosu embrya zpět do dělohy. Tato publikace je dokladem, jakým mimořádným rozvojem reprodukční medicína a asistovaná reprodukce během této relativně krátké doby prošla a kam se posunula. Uvádí současné znalosti o vlivu pokročilého reprodukčního věku na plodnost a úspěšnost léčby, současné diagnostické a terapeutické možnosti u žen s poruchou ovulace, význam endoskopie (hysteroskopie, laparoskopie) v diagnostice a léčbě párů s poruchou plodnosti, možnosti asistované reprodukce u jednotlivých příčin poruch plodnosti a význam a možnosti reprodukční genetiky jako nedílné součásti moderní asistované reprodukce. Publikace je zaměřená na klinické aspekty diagnostiky a léčby poruch plodnosti je komplexní postgraduální učebnice určená zejména pro následující cílové skupiny:a) klinicky zaměřené pracovníky center asistované reprodukce (samostatná specializace),b) gynekology v přípravě na atestaci v oboru gynekologie-porodnictví, c) všechny gynekology, kteří o dané pacienty pečují,d) klinické embryology (samostatná specializace),e) specialisty z hraničních oborů, kteří se podílejí na léčbě párů s poruchami plodnosti (andrologie, genetika, psychologie, imunologie). Diagnostika a léčba poruch plodnosti - Mardešič a kolektiv Tonko od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.