Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Tomáš Zmeškal: Životopis černobílého jehněte

Próza - beletrie

Tomáš Zmeškal: Životopis černobílého jehněte

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Životopis černobílého jehněte - Tomáš Zmeškal. Není pravidlem, že autor, který svým prvním románem zaujme neotřelostí, hloubkou i pravdivostí, dokáže znovu zaujmout a s ještě větší silou přesvědčit, že jeho psaní není jen šikovným skládáním slov, ale především skutečným sdělením. Tomáši Zmeškalovi se to po ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Životopis černobílého j..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Zmeškal: Životopis černobílého jehněte koupíte i tady

Specifikace Tomáš Zmeškal: Životopis černobílého jehněte

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 196 Kč

Není pravidlem, že autor, který svým prvním románem zaujme neotřelostí, hloubkou i pravdivostí, dokáže znovu zaujmout a s ještě větší silou přesvědčit, že jeho psaní není jen šikovným skládáním slov, ... a dál?

Produkt Tomáš Zmeškal: Životopis černobílého jehněte

Tomáš Zmeškal: Životopis černobílého jehněte - parametry

Název produktu: Tomáš Zmeškal: Životopis černobílého jehněte
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 347 Kč
Ušetríte až: 151 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Životopis černobílého jehněte - Tomáš Zmeškal. Není pravidlem, že autor, který svým prvním románem zaujme neotřelostí, hloubkou i pravdivostí, dokáže znovu zaujmout a s ještě větší silou přesvědčit, že jeho psaní není jen šikovným skládáním slov, ale především skutečným sdělením. Tomáši Zmeškalovi se to po úspěšném debutu Milostný dopis klínovým písmem jeho druhým románem Životopis černobílého jehněte podařilo. Čerpal tentokrát ze zkušenosti osobní, a přesto znovu podal svědectví o celé české společnosti, o nás samotných. Ukazuje čtenářům situace života a chování, které si většina z nás v naší bílé kůži vůbec nedovede představit, a to dokonce ani ti, kteří sami sebe považují za bezpředsudečné, otevřené a tolerantní. Zmeškal svým osobitým úhlem pohledu popsal dobu 60. až 80. let, kterou si dnes leckdo idealizuje, ať už pro její myšlenkovou plochost, a tudíž nenáročnost, nebo z hlediska vzpomínkového optimismu, protože tehdy jsme byli mladí a krásní. Ukazuje nám svět, v němž nic, co společnost nabízí, nefunguje normálně, a dokonce i to, nač se lze obvykle alespoň trochu spolehnout, tedy city a rodinné vazby, je deformováno k nepoznání, neboť – slovy samotného autora – „historie... svým velkým zadkem zasedla soukromé okamžiky štěstí a rozmačkala je k nepoznání“. Publikace: Životopis černobílého jehněte - Tomáš Zmeškal. Tomáš ZmeškalTorst 2009Kniha, čeština, 340 stran Autor knihy Tomáš Zmeškal, Vydavatelstvo Torst


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.