Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tomáš Vrbka: Státní opera Praha

Knihy

Tomáš Vrbka: Státní opera Praha

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace, zasveˇcena´ opereteˇ a baletu v divadelni´ budoveˇ, postavene´ mezi nyneˇjsˇi´m Hlavni´m na´drazˇi´m a Va´clavsky´m na´meˇsti´m. Na 776 strana´ch je na 1400 fotograficky´ch ilustraci´, shroma´zˇdeˇny´ch jak z doma´ci´ch, tak i zahranicˇni´ch zdroju°, pocˇi´naje fondy Na´rodni´ho muzea, Institutu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Státní opera Praha
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Vrbka: Státní opera Praha koupíte i tady

Specifikace Tomáš Vrbka: Státní opera Praha

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 638 Kč

Publikace: Státní opera Praha - Tomáš Vrbka. Historie divadla v obrazech a datech. Publikace: Státní opera Praha - Tomáš Vrbka. ... a dál?

Produkt Tomáš Vrbka: Státní opera Praha

Tomáš Vrbka: Státní opera Praha - parametry

Název produktu: Tomáš Vrbka: Státní opera Praha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 638 Kč
Maximální cena: 960 Kč
Ušetríte až: 322 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace, zasveˇcena´ opereteˇ a baletu v divadelni´ budoveˇ, postavene´ mezi nyneˇjsˇi´m Hlavni´m na´drazˇi´m a Va´clavsky´m na´meˇsti´m. Na 776 strana´ch je na 1400 fotograficky´ch ilustraci´, shroma´zˇdeˇny´ch jak z doma´ci´ch, tak i zahranicˇni´ch zdroju°, pocˇi´naje fondy Na´rodni´ho muzea, Institutu umeˇni´-Divadelni´ho u´stavu cˇi archivu Na´rodni´ho divadla a koncˇe trˇeba Rakousky´m divadelni´m muzeem ve Vi´dni, Neˇmecky´m divadelni´m muzeem v Mnichoveˇ nebo archivem newyorske´ Metrolitni´ opery Autor: Vrbka Tomáš; Historie divadla v obrazech a datech. (opereta & balet 1888-2008 : historie divadla v obrazech a datech = a history of the theatre in pictures and dates = die Geschichte des Theaters in Bildern


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.